Beershop beer

sve što dobro paše uz njega... Postovi u stilu "Zec u pivu" ili "Moje omiljene cigare uz stout" ili... ma shvatili ste

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Beershop beer

Post Postao/la pklicov » sub ožu 09, 2013 3:32 pm

Bok ljudi. Jel netko od vas kuha pivu koja se toči/prodaje u Češkoj Besedi, Beershop beer, 8 kuna :)? Jučer sam je pio, svjetlo pivo, pomalo blagog okusa, male gorčine i slatkoće. Inaće, moja žemka ne voli pivu previše ali joj se ta svijedla pa bih užicao recept :)

Avatar
ŠegrtMarko
Postovi: 203
Pridružen/a: sub lis 10, 2009 12:40 pm
Lokacija: Zagreb/Daruvar

Re: Beershop beer

Post Postao/la ŠegrtMarko » ned ožu 24, 2013 6:33 pm

pklicov je napisao/la:Bok ljudi. Jel netko od vas kuha pivu koja se toči/prodaje u Češkoj Besedi, Beershop beer, 8 kuna :)? Jučer sam je pio, svjetlo pivo, pomalo blagog okusa, male gorčine i slatkoće. Inaće, moja žemka ne voli pivu previše ali joj se ta svijedla pa bih užicao recept :)
Za njega pivo kuha Daruvarska pivovara, barem je tako bilo do sada. Ovo zadnje nisam imao prilike probati, prošle godine sam probao jednu turu u kući dobre pive (još dok je radila) i moram reći da sam bio razočaran. Bio je to najobičniji lager.
Ako se mene pita nema smisla proizvoditi pivo koje si možeš priuštiti, izvedi djevojku u češku besedu i plati 8 kn a doma kuhaj nešto što ne možeš kupiti kod nas ili ako možeš košta 30-ak kn u kafiću. Takve pive ti se isplati kuhati. Ako ne iz prve ženka će se naučiti voljeti prave pive s vremenom :)

Uživaj :)

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » ned ožu 24, 2013 7:32 pm

Dobro je dok samo voli pivu. Kad ju počne piti više od mene, to je puno veći problem. Tko će takvima stić' nakuhati, :roll: ?
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » ned ožu 24, 2013 7:46 pm

Ma nebu ta nikada više od mene pila :). Inaće, meni se nije svidijela baš piva jer je prazna i lagana (meni dosta vuklo na onaj žujin easy, neka sportska pivica za ubiti žeđ, ali ništa više :). Prvenstveno, ekipa koja ne voli piti pivu u pravilu takva piva vole :).

Odgovori