sve što dobro paše uz njega... Postovi u stilu "Zec u pivu" ili "Moje omiljene cigare uz stout" ili... ma shvatili ste
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
t32
- Postovi: 373
- Pridružen/a: čet lis 18, 2012 12:51 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la t32 » pon vel 18, 2013 7:17 pm
Evo ovako, nije reklama nego okolnost. Pošto u ovom našem hobiju stalno šaljemo i primamo neke pakete preko foruma pa i iz beershopa iskoristio bih priliku da obratimo pozornost na jedan novi i praktični način slanja a to je tiskom.
Valjda koliko sam shvatio, do 31. 5. ove godine imaju akciju - svi paketi za 10kn i to za slanje diljem zemlje. Stvar funkcionira tako da predate na tisku u njihovu ambalažu paket dimenzija S,M ili L i primatelj podigne na najbližem tisak kiosku u roku 24-48h,a može i pričekati 7 dana. Još vidim da radi i praćenje pošiljke.
1. Mala kutija (S): 210x210x150 mm
2. Srednja kutija (M): 300x210x210 mm
3. Velika kutija (L): 405x320x120 mm
Ako je ovo kako piše mislim da će satrat eventualnu konkurenciju koja se bavi dostavama.
Više na:
http://www.tisak.hr/hr-HR/Proizvodi-i-u ... paket.html
Što vi mislite o tome?

-
AnGar
- Postovi: 195
- Pridružen/a: čet vel 02, 2012 4:40 pm
- Lokacija: Zadar
Post
Postao/la AnGar » uto vel 19, 2013 11:59 am
zvuci odlicno, ovo cu testirati prvom prilikom

nije pivo krivo sto se popilo,
krivi su ljudi sto ih je opilo!
-
slawoner
- Postovi: 1697
- Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
- Lokacija: pozega
Post
Postao/la slawoner » uto vel 19, 2013 11:59 am
'i primatelj podigne na najbližem tisak kiosku'
...ja mislim da to nece funkcionirat, kud je kiosk i ovako mal sad jos kad ga zatrpaju paketima pa jadne te trgovkinje...

-
piccasso
- Postovi: 361
- Pridružen/a: ned lip 19, 2011 9:52 pm
- Lokacija: Čakovec
Post
Postao/la piccasso » sri vel 20, 2013 2:07 pm
slawoner je napisao/la:'i primatelj podigne na najbližem tisak kiosku'
...ja mislim da to nece funkcionirat, kud je kiosk i ovako mal sad jos kad ga zatrpaju paketima pa jadne te trgovkinje...

ma koga to briga , a za nas je to dobra stvar.
ali paket je do 10 kg (da nebi slučajno netko stavio vreču slada)
više od 40 godina iskustva u ispijanju piva i 7 u kuhanju
-
mali badem
- Postovi: 3311
- Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
- Lokacija: zagreb-južni
Post
Postao/la mali badem » pon vel 25, 2013 3:20 pm
provjereno :za predaju robe treba ispuniti dva papira s podacima primatelja i pošiljatelja (adr,tlf ime ) . predano do 12 može stići sutra ,ostalo dan iza . vrijednost paketa do 500-kn. potreno je još znati adresu kioska tiska u koji treba dostaviti robu.iza 31. 5. cjene će biti 15 -20 -25 kn za mali 7litar ;srednji 12L ; veliki 16 L paket