St Patrick

sve što dobro paše uz njega... Postovi u stilu "Zec u pivu" ili "Moje omiljene cigare uz stout" ili... ma shvatili ste

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

St Patrick

Post Postao/la Svarrogh » čet ožu 15, 2012 10:32 pm

Sta se pije na Patricka? Jeste li pravili nesto posebno? Ja nemam nista napravljeno sa WLP004 ali bi mogao pasti bitter ili mozda porter :pivo4: :malosamsipopil: :zivjeli2:

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pet ožu 16, 2012 12:01 am

pa piva ,neee :roll: .ali ako ne navučeš karirani šorc (bez gača naravno) to nije kompletan doživljaj :D :pivo3:

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » pet ožu 16, 2012 12:17 am

Nego sta :) Kazu da ce u subotu biti toplo, taman da mi potpiruje po jajcima :D

Avatar
mad_alchemist
Postovi: 384
Pridružen/a: uto lip 14, 2011 11:18 am
Lokacija: Istra

Post Postao/la mad_alchemist » pet ožu 16, 2012 7:10 pm

hehe, hodočašće pubovima Rijeke, dragog nam "šporkog starog grada", dužnost je svakog vjernika :D, ili kako bi moj frend iz Škotske rekao, pub crawling (doduše rekao bi "pb krelin" ali ok...). Iako skup, ide jedan dry stout, točeni... a onda kuda koji. Btw, došao mi je pšenični slad, naručio u Pazinu, došlo za dva dana, idem po njega sutra. Napravim report kad se otrijeznim. Ne mogu vjerovat da ću jednostavno ušetat u trgovinu i reć: "dajte mi vreću pšeničnog" :D Nego, nije to poanta, sutra svi u pub, oštariju, kafić, pivnicu ili u kanobu, podrum, sjenik ili di god držite homebrew i dignimo pinte, čaše, krigle. Kako kažu Irci, "May you be in heaven half an hour, before the devil knows you are dead!"

Slainte!

Avatar
t32
Postovi: 373
Pridružen/a: čet lis 18, 2012 12:51 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la t32 » pon vel 18, 2013 7:35 pm

american stout,flasiran 5 dana i ceka 'krstenje' za st. patrick steta sto je nedjelja pa ce biti otvoren 'za docek' u subotu.

fg nakon 21 dan ispao 1.022 ali kako u guidelineu pise da takav moze biti stoga je flasiran. zasada nema pucanja boca i je ok.

Odgovori