Sat koji radi na pivo

sve što dobro paše uz njega... Postovi u stilu "Zec u pivu" ili "Moje omiljene cigare uz stout" ili... ma shvatili ste

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Sat koji radi na pivo

Post Postao/la Ferdo » sri lis 06, 2010 11:46 am

Sat koji radi na pivo
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » sri lis 06, 2010 11:47 am

Kada želite znati koliko je sati naručite pivu i na računu pročitajte koliko je sati.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

AnteKnj
Postovi: 234
Pridružen/a: uto sij 13, 2009 7:31 pm
Lokacija: Beerland

Post Postao/la AnteKnj » sri lis 06, 2010 12:13 pm

Ha, ha, ha, ha, ha, ... !

No, mala ispravka, taj sat radi na račune, a gazda na pivo.
No ja se ne bih baš pouzdao u takve informacije, jer i na kasama treba preventivno ažurirati točno vrijeme.
Nije da me smeta, uopće, ali sam primijetio da i server na ovom forumu kasni cca 1 sat. Nema veze, uskoro ćemo ionako satove vraćati na to.
Lijenost, politika i nasilje čovjekovi su najveći neprijatelji!
Čovjek bi trebao čovjeku biti bolji nego brat bratu!

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » sri lis 06, 2010 11:32 pm

od li čno! :)

ante, možda u postavkama nisi namjestio vremensku zonu ili ako ima onaj daylight saving za uključit.


živili!

darkland
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 04, 2009 9:37 pm
Lokacija: izmedju bosne hr i germany

Post Postao/la darkland » sri lis 06, 2010 11:53 pm

AnteKnj je napisao/la:Ha, ha, ha, ha, ha, ... !

No, mala ispravka, taj sat radi na račune, a gazda na pivo.
No ja se ne bih baš pouzdao u takve informacije, jer i na kasama treba preventivno ažurirati točno vrijeme.
Nije da me smeta, uopće, ali sam primijetio da i server na ovom forumu kasni cca 1 sat. Nema veze, uskoro ćemo ionako satove vraćati na to.
DOK JA MALU DOZOVEM DA DONESE RACUN VEC CU SPAVATI NA LIJEVOJ RUCI - PIVO MI U DESNOJ , I ISKOPAT` SI OKO NA TVOJ SAT

AnteKnj
Postovi: 234
Pridružen/a: uto sij 13, 2009 7:31 pm
Lokacija: Beerland

Post Postao/la AnteKnj » čet lis 07, 2010 11:13 am

Pajdo je napisao/la:od li čno! :)

ante, možda u postavkama nisi namjestio vremensku zonu ili ako ima onaj daylight saving za uključit.


živili!
Pajdo, možda nisi moje dobro pročitao. S kao server, njegovo vrijeme ti se pokaže kad npr. pošalješ poruku na ovaj forum, pa kad je vidiš prikazanu, a ono pokaže kao da je prošlo već sat vremena od slanja poruke. Na mom je PC-ju datum trenutni iz 2004. godine i sat uopće nije naštelan. Šljokiš? Ionako sam napisao da mi to uopće ne smeta, za razliku od onog što ćemo svi uskoro morat pomaknut satove na vrijeme koje sad pokazuje ovaj server, pa kad redovno dođem doma s posla, a ono odmah mrak u glavu, al ne od pive.
Lijenost, politika i nasilje čovjekovi su najveći neprijatelji!
Čovjek bi trebao čovjeku biti bolji nego brat bratu!

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » čet lis 07, 2010 11:26 am

AnteKnj je napisao/la:Ionako sam napisao da mi to uopće ne smeta, za razliku od onog što ćemo svi uskoro morat pomaknut satove na vrijeme koje sad pokazuje ovaj server, pa kad redovno dođem doma s posla, a ono odmah mrak u glavu, al ne od pive.
Nije problem u pomicanju satova unazad (što ćemo sad napraviti) nego u pomicanju satova unaprijed (prije ljeta). Sad živimo u krivoj vremenskoj zoni (utc+2 umjesto utc+1). Sunce izlazi i zalazi kako i treba. Problem naše kulture je što ujutro prespavamo pola dana i onda nam navečer sunce zađe prebrzo. Ali, ovo je već jako nevezano uz temu :)

AnteKnj
Postovi: 234
Pridružen/a: uto sij 13, 2009 7:31 pm
Lokacija: Beerland

Post Postao/la AnteKnj » čet lis 07, 2010 11:30 am

darkland je napisao/la:
AnteKnj je napisao/la:Ha, ha, ha, ha, ha, ... !

No, mala ispravka, taj sat radi na račune, a gazda na pivo.
No ja se ne bih baš pouzdao u takve informacije, jer i na kasama treba preventivno ažurirati točno vrijeme.
Nije da me smeta, uopće, ali sam primijetio da i server na ovom forumu kasni cca 1 sat. Nema veze, uskoro ćemo ionako satove vraćati na to.
DOK JA MALU DOZOVEM DA DONESE RACUN VEC CU SPAVATI NA LIJEVOJ RUCI - PIVO MI U DESNOJ , I ISKOPAT` SI OKO NA TVOJ SAT
Darklande, ovo nije moj sat. Na slici je najvjerojatnije Ferdina ruka, a sat je najvjerojatnije od nekog škrtog Škota, kad je izrađen u toj jeftinoj varijanti, od tek nekoliko sastavnih dijelova.
Lijenost, politika i nasilje čovjekovi su najveći neprijatelji!
Čovjek bi trebao čovjeku biti bolji nego brat bratu!

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » čet lis 07, 2010 7:17 pm

AnteKnj je napisao/la:
Pajdo je napisao/la:od li čno! :)

ante, možda u postavkama nisi namjestio vremensku zonu ili ako ima onaj daylight saving za uključit.


živili!
Pajdo, možda nisi moje dobro pročitao. S kao server, njegovo vrijeme ti se pokaže kad npr. pošalješ poruku na ovaj forum, pa kad je vidiš prikazanu, a ono pokaže kao da je prošlo već sat vremena od slanja poruke.
Dobro sam pročitao al se nisam precizno izrazio :D

mislio sam na postavke na forumu, pod "Profil", a ne postavke u windowsima (ili linuxima). U svakom slučaju previše priče oko ničega hahahah


živili!

edit: sad sam pogledo i imaš pravo. Vremenska zona mi je bila točno namještena alipost "kasni" jedan sat. Ali onda sam u postavkama stavio da sam u Ateni/Bukureštu/Jeruzalemu pa mi sada dobro pokazuje :D
A nema daylight savings opciju.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pet lis 08, 2010 12:38 am

gledao sam, phpbb bez hackova nema opciju za time savings... prema tome ili neka si svako sam pomakne sat ili koga briga... meni svejedno... postovi idu jedan pod drugi i do sada nije bilo nikakvih problema...

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » pet lis 08, 2010 1:14 am

admin je napisao/la:gledao sam, phpbb bez hackova nema opciju za time savings... prema tome ili neka si svako sam pomakne sat ili koga briga... meni svejedno... postovi idu jedan pod drugi i do sada nije bilo nikakvih problema...
ma kakvih problema hehe... samo cjepidlačimo i to je to :)

živili!

Odgovori