duhan za lule uz pivo

sve što dobro paše uz njega... Postovi u stilu "Zec u pivu" ili "Moje omiljene cigare uz stout" ili... ma shvatili ste

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
jux
Postovi: 254
Pridružen/a: uto svi 05, 2009 4:19 pm

duhan za lule uz pivo

Post Postao/la jux » sri ruj 01, 2010 5:00 pm

Uz ovaj hobi imam jos jedan hobi to je "lula"

Prije sam bio pusac cigareta,ali sam prestao i presao na lule stoga ne mogu govorit kako uzivati sa cigaretama uz pivo,ako je opce moguce nesto tako.
Stvarno mi je jako drago svrstavati duhan uz pivo i u tome uzivam.
Pa ako ima nekog koji isto uziva u dimu lule i dobrom pivu evo mojih 50 lipa.

Prva lula iz radoznalosti ,koju sam zapalio je bila uz moj Historijski porter.I sto rec nego da je bilo vise nego savrseno,radi toga i dan danas zapalim .
Jos se sejcam duhan je bio cavandish i virgina pretezno.Toliko je to super islo uz moj porter da su i kolege koji su bili s mnom popusili cijelu moju piksu i popilu svo pivu naravno.

Drugi put sam probao glenfiddich singl malt uz aromatski duhan i to je bilo poprilicno grozno,a posto sam veliki ljubitelj whiskeya nisam htio vise ni probavat da ne pokvarim okus dobrog whiksey.

A onda je poslje svega nastalo ovo.

Sad kad planiram neki extra dogadjaj ili nesto za jelo,planiram i duhan koji ide uz njega.
Iz daljnih iskustava sam primjetio da duhani bogati sa ili sam0 virginiom idu super uz IPA ili pale ale.Zato sto njena slatkoca super pristaje uz profil ovog piva.
Ovisno o jacini tezini i topinzima duhana kombiniram pivo.
Pa tako ako je cokoladni toping duhana onda chocolate stout itd
Ali uvijek uz duhan trazim srodno pivo ali ne i obrnuto.
Sve u svemu uzivam

Odgovori