Rezanje bacve

rubrika za fotke opreme, piva, opise kako ste napravili neki komad opreme i sl.

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

PBR
Postovi: 310
Pridružen/a: čet lip 20, 2013 2:21 pm
Lokacija: Zadar

Rezanje bacve

Post Postao/la PBR » ned svi 24, 2015 12:45 am

Pozdrav momci,

Ja sam svoju prvu turu odradio prije skoro 2 godine, i od tada nikako krenuti. Uvijek nesto uleti u zivotu. Al sad mi je to doslo do vrha glave (aka zedan sam, a ljeto stize) i mislim da je krajnje vrijeme da krenem pit....ovaj, kuhat!

Mozak ce mi eksplodirati koliko sam toga u zadnje vrijeme procitao, al sad se sve to smuckalo u glavi i neznam odakle poceti.

Ovo mi je plan, ispravite me ako sam negdje full u krivu ili ima bolja opcija.

S obzirom da su lonci skupi za poludit, planiram otvorit jednu bacvu od 50 litara i nju koristiti kao posudje. E sad, koji je najbolji nacin za to izvesti? Imate li kakvih savjeta?
Dosad sve sto sam procitao su neki polu-vodici, a vjerujem da je netko negdje opisao cijeli proces. Pretpostavljao sam da ce biti na homebrewtalku, ali nista od toga.
Tako da nemorate pisati sto di kud kako, samo mi bacite neki link gdje mogu dalje citati/traziti jer sam trenutno full izgubljen i zbnjen.

PS racunam da cu u bacvi od 50L moci kuhati duplu turu?

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » ned svi 24, 2015 1:39 am

Nisi dobro gledao. Nafrlji fleksu na ventila i zavrti.
https://hocupivo.wordpress.com/2012/07/ ... ske-bacve/

ovako nešto
https://www.youtube.com/watch?v=xPgasVWYpAk

ili samo rukom udariš bez šablone, kak ti se da
Zadnja izmjena: pklicov, dana/u ned svi 24, 2015 1:45 am, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » ned svi 24, 2015 1:40 am

Najbže i najjednostavnije ..Prije rezanja flomasterom iscrtaj kružnicu ..Koristi neki graničnik da kružnica bude idealna (komadić drveta,upaljač ili maticu) ..
https://youtu.be/bJXk-AKONIM
:indianabeer:
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Avatar
Beca
Postovi: 487
Pridružen/a: uto srp 27, 2010 9:53 am
Lokacija: Virovitica

Post Postao/la Beca » ned svi 24, 2015 9:28 am

Alivio je napisao/la:Najbže i najjednostavnije ..Prije rezanja flomasterom iscrtaj kružnicu ..Koristi neki graničnik da kružnica bude idealna (komadić drveta,upaljač ili maticu) ..
https://youtu.be/bJXk-AKONIM
:indianabeer:
na isti način sam i ja otvarao bačve
U fermentaciji je spas.

PBR
Postovi: 310
Pridružen/a: čet lip 20, 2013 2:21 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la PBR » ned svi 24, 2015 3:13 pm

Odlicno, hvala na odgovorima. Onda izgleda bolje da nabavim odmah 2 bacve, za lonac i MLT.

Zanima me da li ista prolazi kroz ovo lazno dno? Tj nekako imam osjecaj da ne moze zadrzati sav slad, da li treba jos koji stupanj filtracije prije nego se uvali u boil kettle?

Da li je jedna bacva od 50L zbilja dovoljna za duplu dozu, s obzirom da su vecina recepata na koje sam naisao napisana za ~20L piva?

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » ned svi 24, 2015 3:51 pm

PBR je napisao/la:
Zanima me da li ista prolazi kroz ovo lazno dno? Tj nekako imam osjecaj da ne moze zadrzati sav slad, da li treba jos koji stupanj filtracije prije nego se uvali u boil kettle?
Pročitao nekoliko puta i ne kužim pitanje ..
:?: :?: :?:
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » ned svi 24, 2015 8:33 pm

PBR je napisao/la:Odlicno, hvala na odgovorima. Onda izgleda bolje da nabavim odmah 2 bacve, za lonac i MLT.

Zanima me da li ista prolazi kroz ovo lazno dno? Tj nekako imam osjecaj da ne moze zadrzati sav slad, da li treba jos koji stupanj filtracije prije nego se uvali u boil kettle?

Da li je jedna bacva od 50L zbilja dovoljna za duplu dozu, s obzirom da su vecina recepata na koje sam naisao napisana za ~20L piva?
o ćem ti to... na šta misliš? Ako misliš na onaj HERMS sa bloga hocupivo, onda ti je to dovoljno da zadrži sve u mashtunu. Ako budeš radio HERMS, onda ti se nakon vremena sladovina skroz izbistri jer stalnim protokom se brašno zabetonira na dnu i ne muti sladovinu. Ako nećeš koristiti HERMS prije pretakanja u boil ketle pustiš par litara i vratiš na vrh dok ti se ne izbistri.

Jedna bačva od 50L ti je dovoljno za oko 36 do 37L pive. Možeš i raditi 40L, ali ti je onda već jako gusta komina u MASH tunu

PBR
Postovi: 310
Pridružen/a: čet lip 20, 2013 2:21 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la PBR » pon svi 25, 2015 12:11 am

Htio sam reci da su mi se oni prorezi cinili kao da ce propustiti neki dio zrna pa da cu morati istakati kroz gazu ili tako nesto, no nebitno.

Trenutna situacija je da mogu nabaviti samo jedn bacvu od koje cu napraviti BK, a MLT cu od neke plastike i probati izolirati stiroporom ili ko zna cim.

Nakon toga mi jedino ostaje rijesiti prostor za fermentaciju, a to ce vjerovatno biti stara skrinja za led koju moram nekako iskemijati da odrzava 18 a ne -18 :)

Avatar
WexZG
Postovi: 451
Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la WexZG » sri lip 10, 2015 1:11 pm

Pozdrav!
Frend i ja počinjemo kuhati pivo pa smo tako i nabavili par rabljenih pivskih kegova i planiramo sada to bušit, odnosno gornji dio ispilit. Naime, gospodin koji nam je prodao bačve kaže da su bačve, iako prazne, pod velikim tlakom i da jaaako pazimo kad ćemo rezat da prvo treba taj tlak izjednačit.. vjerojatno kod čepa gore. Kako smo još zeleni njubovi u svemu tome, pomalo nas strah kaj se to može desit da samo opalimo po tom čepu kako bi se tlak izjednačio kako je opisano na početku teksta "Modifikacija pivske bačve" sa hoćupivo bloga.
ISPUŠTANJE TLAKA IZ BAČVE

Okrenite bačvu na bok i pritisnite unutarnji prsten (odvijačem il nečim sličnim) dok sav CO2 ne izađe van. Ovo možete ponoviti nakon par minuta jer će nakon prvog ispuštanja ostati još nešto CO2 u bačvi .
Da se ne bi desila ozljeda na radu već u samom startu, koje pizdarije se tu mogu dogoditi? Može li se manjim svrdlom samo rupica izbušit na tom poklopcu da to sve izađe van pa onda rezat ili kako počet? Je, gospon nam je strah u kosti utjerao. Opaki lik. :D
Hvala unaprijed!

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri lip 10, 2015 1:29 pm

na srednji dio priključka na bačvi stavi gedoru istog ili manjeg promjera i polugom potisni taj čep prema dole . jednu stranu poluge provedite kroz ručku bačve a drugi krak ( što duži ) tiskaj prema dole na gedoru i čep .
koristi rukavice i zaštitne naočale . druge frke nema . Ž

Avatar
Jambra
Postovi: 229
Pridružen/a: uto lis 22, 2013 1:04 pm
Lokacija: ZG-Gajnice

Post Postao/la Jambra » sri lip 10, 2015 1:31 pm

uzmeš šerafenciger i na čepu od boce stisneš onj dio sa federom unutra prema boci i isustiš pritisak

c/p

Okrenite bačvu na bok i pritisnite unutarnji prsten (odvijačem il nečim sličnim) dok sav CO2 ne izađe van. Ovo možete ponoviti nakon par minuta jer će nakon prvog ispuštanja ostati još nešto CO2 u bačvi .

Avatar
WexZG
Postovi: 451
Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la WexZG » sri lip 10, 2015 1:34 pm

Znači čovjek nas je uplašio bzvz... priča je ispala ko da možemo ostat bez komada glave ako taj čep odleti (nekak) u zrak.
Puno hvala na brzom odgovoru!

Avatar
Jambra
Postovi: 229
Pridružen/a: uto lis 22, 2013 1:04 pm
Lokacija: ZG-Gajnice

Post Postao/la Jambra » sri lip 10, 2015 1:41 pm

WexZG je napisao/la:Znači čovjek nas je uplašio bzvz... priča je ispala ko da možemo ostat bez komada glave ako taj čep odleti (nekak) u zrak.
Puno hvala na brzom odgovoru!
pa ako idete skidat čep dok je pod tlakom može....nadam se da znate o koji dio trebate potisnut ...nemojte slučajno skidat čep

Avatar
WexZG
Postovi: 451
Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la WexZG » sri lip 10, 2015 2:10 pm

Na čepu onaj središnji unutarnji dio kojeg drži nekakva opruga?

Edit:
Sam čep ne mislimo ni dirati.. tek kasnije, kad ispustimo plin, otpiliti kompletan gornji dio kak je već opisano na svim stranama. Bumo ok! tnx :)

ilas
Postovi: 2
Pridružen/a: čet srp 31, 2014 10:54 am

Post Postao/la ilas » čet lip 18, 2015 11:13 pm

Pozdrav,planiram uskoro poceti sa kuvanjem,izrezao sam bacvu i odneo majstoru da mi navari mufu ali je probio(progoreo) inox pa me zanima da li je to opasno i sta dalje da radim

Odgovori