Para

rubrika za fotke opreme, piva, opise kako ste napravili neki komad opreme i sl.

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Para

Post Postao/la tinl » uto tra 28, 2015 9:18 am

da li netko koristi paru za dezinfekciju čiščenje ili bilo šta drugo u hobiju ??
i kakvi su komentari na to..pretpostavljam da nas ima koji se koristimo parnim čistačima pa me zanimaju iskustva..
in fermantation we trust

Avatar
vatre
Postovi: 231
Pridružen/a: uto tra 16, 2013 10:07 am
Lokacija: bjelovar

Post Postao/la vatre » uto tra 28, 2015 9:28 am

Koristim onaj ručni perač na paru (ponekad) za čišćenje boca kad malo duže stoje prazne. Nakon toga ih još dezinficiram standardno betadinom ili nečim.
Ali nemam još neko mišljenje o tome, čini mi se brzo i lako, ali što se efektivnosti tiče, možda sam samo imao sreće do sad. Mislim da sam jednom pokušao samo parom oprati baš grdo zasrane boce sa nekakvim crnim talogom na dnu, ako se dobro sjećam nije mi baš pošlo za rukom...
Isto bih volio čuti iskustva i preporuke ako netko to još koristi, pogotovo ako koristi redovito...
fermentacija = civilizacija

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » uto tra 28, 2015 9:37 am

ja ne koristim ali zna da mali badem koristi neki ručni parni aparatus

Avatar
stribor7
Postovi: 337
Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la stribor7 » uto tra 28, 2015 10:56 am

ja stare boce s gadnim talogom odnesem u autoparonu i grunem s toplom vodom. Sve se sredi u par minuta. Sami nemoj gledat u boce dok ih puniš vodom pod pritiskom.
STRIBOR7

Zvone
Postovi: 145
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 3:29 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la Zvone » uto tra 28, 2015 11:34 am

Ja dobro isperem boce odmah nakon ispijanja, pustim dan-dva da se osuše, i spremim u ormar. Na dan bociranja ih steriliziram u pećnici. Jednostavan postupak i nikad nikakvih problema.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » uto tra 28, 2015 11:59 am

koristim paročistač više od 2 g. ne za čišćenje nego propuhivanje i ispiranje.
ovaj koji imam je Silver Crast (Lidl) kapaciteta 1l demi vode .
isti takav model ima i Karcher i naravno, skuplji je .mislim da su oni manji ,od 2 dcl, igračke koje treba svaki čas puniti. dosada je dva puta puklo crijevo na izlazu iz posude ( skrati se za 3 cm i .... ) . sad je več vrijeme za prepakirati pištolj, zamjeniti O-ringe .

za čišćenje nije jer bi nečisto mjesto moral zagrijati na 90 c dovoljno dugo da se otopi i otpadne .... flaše pucaju , crijeva uništavaš a na pipama pregrijavaš Oringe

paru koristim prije i nakon fermentora i prije flaširanja za zadnje ispiranje neposredno prije pretakanja i ispiranje i omekšavanje crijeva za pretakanje.
nakon upotrebe , sve opet propušem prije nego se šečeri zgusnu i zalijepe ( crijeva , ventile ... sve osim staklenih termometara :wink: )

flaše prođu kroz ruke 3-5 puta . nakon četke , ispiranja , dezinfekcije , zadnje je opet para da razrijedim ili ispuhnem neposredno prije...
nemam cjedilo za flaše pa je ovo neka uhodana šema.

manje od 2 sek je dovoljno da se flašu zagrije i propuše. više od toga neravnomjerno zagrijava flašu pa one tanje rado puknu pri dnu.

na kraju , nije nešto bez čega se nemože ali jako ubrzava neke faze i zaobilazi potrebne demontaže opreme .

:hmelj:

ps. več odavno smo zaključili da samo treba ženu podsjetiti da je to fantastično pomagalo u čišćenju kupaone . kad nakon probe , aparat odčami jedno mjesec dana u zapečku sam i napušten - treba ga samo preseliti i lako se naviknuti :)
Zadnja izmjena: mali badem, dana/u uto tra 28, 2015 5:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » uto tra 28, 2015 2:52 pm

Zvone je napisao/la:Ja dobro isperem boce odmah nakon ispijanja, pustim dan-dva da se osuše, i spremim u ormar. Na dan bociranja ih steriliziram u pećnici. Jednostavan postupak i nikad nikakvih problema.
Dodaj četku za boce. Na bocama ti ostane fini sloj hmeljnih ulja. Ništa ne košta a boce budu zahvalne.

Odgovori