Briletov Brlog .....

rubrika za fotke opreme, piva, opise kako ste napravili neki komad opreme i sl.

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » sri stu 06, 2013 10:45 am

Brile a s koje strane svijeta si ti.. što ljudi ne upišete lokaciju odokalno makar da znamo gdje su nam snage raširene...

a kad vidim ambalažu mog ti iz vlastitog iskustva reć da ćeš naritko kakat dok to ne opereš..
in fermantation we trust

Avatar
Brile
Postovi: 24
Pridružen/a: ned vel 03, 2013 11:52 am
Lokacija: Petrinja

Post Postao/la Brile » sri stu 06, 2013 12:52 pm

Ispravljeno :) Inace Petrinja :) Sto se flasa tice da..... to sam i mislio ali ima neki deda u Sisku sto ih pere za okolne vinare i nije neka para budem vidio kod njega...... cekam frenda da mi broj nabavi....

Avatar
Brile
Postovi: 24
Pridružen/a: ned vel 03, 2013 11:52 am
Lokacija: Petrinja

Post Postao/la Brile » sub stu 30, 2013 9:54 am

Radilo se ovih dana :)
Kotao sam napravio ......
slika URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/zmh9.jpg/]slika[/URL]
postolja za pumpe ........
slika
slika
Postolje za bacvu za kuhanje....
slika
slikaslika

Kasnije sam dobio jednu perilicu i susilicu pa sam u njoj nasao inox bubanj ..... sad sam slozio jos jedan kotao mislim koristiti bubuanj kao cjedilo za ispiranje slada....
slikaslika
slika
treba ga ocistiti od kamenca ali bit ce ok milim ostaviti i ovaj grijac unutra da mi pomogne na pocetku za postizanje temparature vode onda kad krene ispiranje budem ga gasio .....
Kasnije sam se uspio dobopati jednog bojlera koji je bio za centralno grijenje i ima u sebi spiralu od inoxa.... pa je otiginalni kotao zamjenjen 2.0 verzijom :)
slikaslika
za sada toliko danas udaram dalje :)

ivan10
Postovi: 1
Pridružen/a: ned sij 05, 2014 8:22 pm

Post Postao/la ivan10 » ned sij 05, 2014 8:28 pm

Baš lepo , i ja sam tek počeo na izradi sistema , kako ide tebi jel proradio pakleni stroj.

Avatar
Brile
Postovi: 24
Pridružen/a: ned vel 03, 2013 11:52 am
Lokacija: Petrinja

Post Postao/la Brile » ned sij 03, 2016 5:04 pm

Nisam neko vrjeme bio aktivan sto na forumu sto inace :) jbg poljuprivreda me malo zaolkupila :) Uglavnom danas sam zavrsio inox tank za ukomljavanje novi od 60 litara......... uglavnom kad poslozim sve na postolje budem posliko :) :lol:

Odgovori