Balončići u filleru

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
goran44
Postovi: 73
Pridružen/a: sri ožu 09, 2011 8:41 pm
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la goran44 » čet ožu 03, 2016 2:46 pm

Odi u Odetu ili LIN Trgovinu, bar tamo možeš naći crijeva kakvih hoćeš...

Avatar
WexZG
Postovi: 451
Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la WexZG » čet ožu 03, 2016 3:20 pm

sharkyboy je napisao/la:ako smijem samo pitat o kakvim filterima se radi? moze neko stavit sliku/link/opis...

pitam iz razloga kaj ja nemam nikakav filter pa me cisto zanima kako unaprijedit postojecu mehanizaciju jel :D
haha na prvu sam i ja krivo procitao ali sam nakon par postova skuzio da nema to veze sa filTerima :D aj bar nisam jedini.

Avatar
DSV
Postovi: 164
Pridružen/a: čet vel 20, 2014 6:01 pm
Lokacija: Dubrava

Post Postao/la DSV » čet ožu 03, 2016 8:04 pm

Ta plastikica (bijeli cilindar) na punjaču-filleru ne dihta. Možda gusto mlado pivo neće curit, ali zrak će ulazit... venturi efekt. Mrzim tu plastikicu... nakon svakog flaširanja ljepljive pločice u kuhinji
Kad san pijan svi vide a kad san žedan nevidi niko

Avatar
sharkyboy
Postovi: 430
Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
Lokacija: Zagreb/Centar

Post Postao/la sharkyboy » čet ožu 03, 2016 8:11 pm

ok fileri a ne filteri... jos mi cudno kao pa ja nemam filter nikakav, nit sam ikad cuo a sad svi imaju svi koriste...ok moj bed..sry
bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Poljo » čet ožu 03, 2016 8:28 pm

Ne znam, možda sam ja dobio nešto veću tu plastiku. Uglavnom, meni ne da ne dihta, nego ne može ni držat filTer da ne ispadne zbog gravitacije. Bacio sam to u kutiju odma i namontirao šlauf, reko možda ja to ne znam koristit sad al će nekad zatrebat :lol:

Avatar
WexZG
Postovi: 451
Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la WexZG » čet ožu 03, 2016 8:52 pm

Poljo je napisao/la:Ne znam, možda sam ja dobio nešto veću tu plastiku. Uglavnom, meni ne da ne dihta, nego ne može ni držat filTer da ne ispadne zbog gravitacije. Bacio sam to u kutiju odma i namontirao šlauf, reko možda ja to ne znam koristit sad al će nekad zatrebat :lol:
Same here.. ta plastika nema generalnog smisla (meni).

Zvone
Postovi: 145
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 3:29 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la Zvone » pet ožu 04, 2016 9:08 am

Zanimljivo, ja sam mjehuriće pri pretakanju imao baš kad sam spajao filler preko komadića crijeva. Zadnjih par pretakanja koristim isključivo bottle filler kojeg spajam preko te plastikice, i dihta mi izvanredno, nikad nikakvih problema nisam imao.

Avatar
Bile
Postovi: 23
Pridružen/a: čet sij 28, 2016 10:41 pm
Lokacija: Karlovac/Zagreb

Post Postao/la Bile » sub ožu 12, 2016 2:47 pm

hvala svima na odgovorima!

pivo na kraju ispalo sasvim dobro. kako nemamo iskustva, ne znamo kakvo pivo ispadne nakon što bude aerirano, no pivo je skroz fino pa pretpostavljamo da ti balončići u filleru nisu naštetili pivi.

:D
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
“Everyone must believe in something. I believe I'll have another beer”

- Groucho Marx

Odgovori