kiselo-slatkasti-ječmeno-iritantni okus

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
Vjeko
Postovi: 808
Pridružen/a: ned svi 31, 2015 9:37 pm
Lokacija: Zg<->Pž

Post Postao/la Vjeko » ned sij 17, 2016 10:33 pm

hm, ovo je već epidemija :)
da nije NG imala neku čudnu seriju?

GeorgDjoko
Postovi: 139
Pridružen/a: pon ožu 02, 2015 6:36 pm
Lokacija: Valpovo/Zagreb

Post Postao/la GeorgDjoko » uto sij 19, 2016 6:54 am

Vjeko je napisao/la:haha, da, Djoko moraš ga dobro izbistriti da se pijesak staloži :)
btw ništ nam ne pišeš, jel kuhate tamo nekako na crno? sigurno Ameri imaju neke kitove što samo pomiješaš s vodom.. kad sam bio u tim podnebljima, znam da su Poljaci hrabri kupovali svo grožđe iz trgovina i onda mučkali neka grozna vina
Kuha se tu i tamo... kad nitko ne gleda.. poskrivečki.. :)

Sirovine su mi pred kraju, a ovjde ih je malo teže nabavit.. nije baš laganini if you know what I mean.

Al snalazim se za sad :p

Avatar
Beca
Postovi: 487
Pridružen/a: uto srp 27, 2010 9:53 am
Lokacija: Virovitica

Post Postao/la Beca » uto sij 19, 2016 11:15 am

Vjeko je napisao/la:hm, ovo je već epidemija :)
da nije NG imala neku čudnu seriju?
Mislim da nije do NG slada, meni su se takvi okusi javili kada sam koristio kvasac uzojen iz boce, sjećam se da je to bio chimay. Netko od pivara mi je rekao da mi je kvasac trom.
U fermentaciji je spas.

Avatar
Vjeko
Postovi: 808
Pridružen/a: ned svi 31, 2015 9:37 pm
Lokacija: Zg<->Pž

Post Postao/la Vjeko » sri vel 03, 2016 11:22 pm

Pivo jos uvijek ima taj jecmeni okus. Slatkasto-kiselkasti. Sljedece kusanje ce biti za 4 mjeseca. Stay tuned!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Vjeko
Postovi: 808
Pridružen/a: ned svi 31, 2015 9:37 pm
Lokacija: Zg<->Pž

Post Postao/la Vjeko » ned tra 17, 2016 1:10 am

slawoner je napisao/la: ...63°C je premalo i za nisko ukomljavanje
ev baš malo listam brewdogovu teku s receptima, kaže 5am saint ukomljavaju na 62'c, al 75 min

a što imaju bolesnih recepata, čudo jedno. moram vidjet s puncem jel ima kakvu drvenu bačvu s home made plum brandy-em a da je pri kraju... vidim da je bačviranje sastavni dio valjda svakog drugog brewdožnog recepta :)

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » ned tra 17, 2016 7:46 am

definitvno kod dodavanja viška sladovine treba ju posebno zakuhati da zakipi i onda kipiti kao i glavni kotao dok sve ne dodamo.

kod vrećara (BIAB) se može dogoditi da u kuhanje uđe previše smeća od zrnja jer se ne radi recirkulacija sladovine pa to može imati dati grainy okuse. no oni nestanu kroz 2 tjedna u boci. najviše je uočljivo na svijetlim karamelnim pivicama pale ale tipa...
save a tree - drink beer

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » ned tra 17, 2016 10:57 pm

Toples je napisao/la: kod vrećara (BIAB) se može dogoditi da u kuhanje uđe previše smeća od zrnja jer se ne radi recirkulacija sladovine pa to može imati dati grainy okuse. no oni nestanu kroz 2 tjedna u boci. najviše je uočljivo na svijetlim karamelnim pivicama pale ale tipa...
Od kud ta informacija? Iskustvo ili imaš neki pouzdan izvor? :roll: :zivjeli2:

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » ned tra 17, 2016 11:02 pm

jonathan livingston je napisao/la:
Toples je napisao/la: kod vrećara (BIAB) se može dogoditi da u kuhanje uđe previše smeća od zrnja jer se ne radi recirkulacija sladovine pa to može imati dati grainy okuse. no oni nestanu kroz 2 tjedna u boci. najviše je uočljivo na svijetlim karamelnim pivicama pale ale tipa...
Od kud ta informacija? Iskustvo ili imaš neki pouzdan izvor? :roll: :zivjeli2:
iskustvo i neki izvori poput BJCP off flavora (Husky-Grainy)
http://www.bjcp.org/docs/OffFlavorFlash.pdf
save a tree - drink beer

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » ned tra 17, 2016 11:59 pm

Toples je napisao/la:
jonathan livingston je napisao/la:
Toples je napisao/la: kod vrećara (BIAB) se može dogoditi da u kuhanje uđe previše smeća od zrnja jer se ne radi recirkulacija sladovine pa to može imati dati grainy okuse. no oni nestanu kroz 2 tjedna u boci. najviše je uočljivo na svijetlim karamelnim pivicama pale ale tipa...
Od kud ta informacija? Iskustvo ili imaš neki pouzdan izvor? :roll: :zivjeli2:
iskustvo i neki izvori poput BJCP off flavora (Husky-Grainy)
http://www.bjcp.org/docs/OffFlavorFlash.pdf
Čisti mit. Ak dekokcijom ne dobiješ grainy okuse, nećeš niti radi smeća u biabu.

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » pon tra 18, 2016 7:17 am

Evo da se i ja uključim. Do sad nisam imao ovakav okus u pivima ali mi je pivar iz DJ donio jednu takvu turu i pitao šta mislim. Nama pivarima je iritantnija nego civilima da tako kaźem. Što se tiče naknadnog dodavanja sladovine, to sam radio više puta al po svojoj logici (neš vjerovat) sam ju paralelno prokuhavao u kući iz prvog razloga jer nisam htio da mi boil staje dok ulijevam taj dodatak. Činio bi to u zadnjih 5 min. Radit ću to i dalje po potrebi na opisani način. I da, radio sam to jer sam u bivšoj bačvi mogao skuhati 41-42 litre a onda mi naravno ispari oko 5 pa bi s tim dodavanjem nekad prokuhane vode a nekad sladovine taman to nadomirio. S tim da recept naravno unaprijed nabrijao da og bude visok i dodao više hmelja da ne bi oslabljivao pivu. Pitat ću Bravića jel se sjeća di je on mogao zabrljati pa je dobio tako šta.
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » pon tra 18, 2016 7:40 am

jonathan livingston je napisao/la:
Toples je napisao/la:
jonathan livingston je napisao/la:
Toples je napisao/la: kod vrećara (BIAB) se može dogoditi da u kuhanje uđe previše smeća od zrnja jer se ne radi recirkulacija sladovine pa to može imati dati grainy okuse. no oni nestanu kroz 2 tjedna u boci. najviše je uočljivo na svijetlim karamelnim pivicama pale ale tipa...
Od kud ta informacija? Iskustvo ili imaš neki pouzdan izvor? :roll: :zivjeli2:
iskustvo i neki izvori poput BJCP off flavora (Husky-Grainy)
http://www.bjcp.org/docs/OffFlavorFlash.pdf
Čisti mit. Ak dekokcijom ne dobiješ grainy okuse, nećeš niti radi smeća u biabu.
ne bih se složio jer dekokciju ne radiš tako da prokuhavaš 60 minuta slad.
nedavni test (nije bio BIAB nego razlika recirkulacije i nerecirkulacije sladovine u mashu) pokazao da će neki ljudi razlikovati i nakon nekog vremena, no sam autor kaže ovo

"My Impressions: Yuck! When the beer was freshly kegged, before I began serving them to others, I absolutely hated the boiled-grain batch. It tasted strange and had a &#8220;twang&#8221; to it that reminded me a bit of liquid malt extract, not at all clean or crisp. It just wasn&#8217;t good"

i ja osjećam ponekad kod nekih mladih pivica neki grainy okus koji nestane nakon 2 tjedna
save a tree - drink beer

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » pon tra 18, 2016 9:25 am

Toples je napisao/la: ne bih se složio jer dekokciju ne radiš tako da prokuhavaš 60 minuta slad.
nedavni test (nije bio BIAB nego razlika recirkulacije i nerecirkulacije sladovine u mashu) pokazao da će neki ljudi razlikovati i nakon nekog vremena, no sam autor kaže ovo

"My Impressions: Yuck! When the beer was freshly kegged, before I began serving them to others, I absolutely hated the boiled-grain batch. It tasted strange and had a &#8220;twang&#8221; to it that reminded me a bit of liquid malt extract, not at all clean or crisp. It just wasn&#8217;t good"

i ja osjećam ponekad kod nekih mladih pivica neki grainy okus koji nestane nakon 2 tjedna
Ne vidim nikakvu povezanost recirkulacije sladovine sa ovime. Ona služi samo za održavanje iste temperature u cijelom mashu i bolju kontrolu nad procesom ciljajući zadane vrijednosti.

A mlada pivica od dva tjedna, pa to je normalno. Pa mora sazrijeti, zato kaj je završila fermentacija ne znači da je piva spremna za piti. :zivjeli2:

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » pon tra 18, 2016 11:00 am

kad ne recilkuliraš, pokupiš brašno koje se tada kuha 60 minuta.
recirkulacijom se rješavaš toga
save a tree - drink beer

Avatar
isvara
Postovi: 2119
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » pon tra 18, 2016 2:45 pm

Vorlauf- odlijevanje dijela sladovine iz MLT-a nakon ukomljavanja i njeno vraćanje opet u MLT. Prva sladovina obično sadrži dijelove slada koje želimo izbjeći u loncu.
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » pon tra 18, 2016 2:57 pm

Ja sam radio biab skoro 3 godine i naravno da je sladovina bila mutnija, da je duže trebalo u boci da se izbistri itd. ali u kontekstu ove teme nisam nikad primjetio kiselo-slatkasto-ječmeni iritantni okus.

Odgovori