Što učiniti sa oksidiranim pivom

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Jurgen Windcaller
Postovi: 16
Pridružen/a: pet ruj 27, 2013 1:49 pm
Lokacija: Zagreb

Što učiniti sa oksidiranim pivom

Post Postao/la Jurgen Windcaller » sub sij 10, 2015 2:03 pm

Pozdrav društvo,

Dogodio se mali incident oko kojeg bih trebao savijet

naime imam dva plastična fermentora kupljena u sve za pivo, i oblično sam ih koristio u
rotaciji primar-sekundar-bottling bucket za jednu turu. Međutim kako sam imao nešto dulju
pauzu od kuhanja zbog obveza na faksu, pa sam odlučio prekrižit rotaciju i skuhat dvije ture
u isto vrijeme kako bi nadoknadio tu pauzu količinski.

Kako je tokom te pauze oprema stajala na tavanu postala je žrtvom napada štetočina koji
progrizli pipe oba fermentora ,iako sam ih temeljito oprao prije toga, a čudno je i to da su grizli samo pipe i poklopac od jedne vrenjače, ništa drugo osim toga. Jednu pipu sam
naručio na sve za pivo a drugu sam koristio neku staru pipu od prijašnjih pokušaja konverzije kace za zelje u fermentor. To je očito bila kobna greška jer navoji te stare pipe nisu bili baš u najboljem stanju i sve je to već bilo malo sumnjivo. Za svaki slučaj napravio sam test dihtanja sa fermentorom i običnom vodom i dobro je držalo, i samouvjereno sam u takav fermentor nalio sladovinu.

Nakon tri tjedna primara došlo je vrijeme za flaširanje, i mislio sam kako je situacija savršena za "bottle priming vs batch priming" eksperiment, i tako sam bottle primingom istočio pivo iz fermentora sa ispravnom pipom, oprao ga ,isplahnuo starsan-om i
ulio otopinu šećera u vodi i krenuo pretakati.

E tu je sve krenulo zlo i naopako. Dok sam montirao crijevo na pipu, što je zahtjevalo malo grublje rukovanje , te su uslijed toga navoji pipe su potpuno popustili. I pivo je kroz otvor počelo teći u slapovima. Pozvao sam brata da mi pomogne uhvatit pivo u bottling bucket i da ono teče sa što manjim padom, što smo i uspijeli tako da je iscurilo samo cca 0.5 litara po podu. Međutim u pivo se umješalo puno zraka, i poprilično se zapjenilo. Povrh svega uslijed te sve panike mi je u to isto pivo upao poklopac od linolade s kojim naginjem fermentor kod flaširanja da bi smanjio količinu taloga u bocama koji nije bio steriliziran, i kojeg sam refleksno iz piva izvukao rukom koja isto tako nije bila sterilizirana.

Dakle kao što vidite situacija je grda. Oksidacija je u principu zagarantirana, a i infekcija me ne gine.

Moje pitanje je što je činiti sa tim pivom, kroz koje vrijeme ce se off flavouri od oksidacije pojaviti, dali da pijem pivo mlado, ondosno čim se gazira, ili da mi ta tura služi za proučavanje off-flavoura.

eto svaki je savjet dobrodošao.

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » sub sij 10, 2015 2:10 pm

Flasiraj i ne sekiraj se.
in fermantation we trust

Avatar
stribor7
Postovi: 337
Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la stribor7 » pon sij 12, 2015 7:36 am

prvo se pobrini za štetočine

Pivo će biti dobro
STRIBOR7

Avatar
Jurgen Windcaller
Postovi: 16
Pridružen/a: pet ruj 27, 2013 1:49 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Jurgen Windcaller » sub sij 24, 2015 12:14 pm

evo samo update, nakon dva tjedna u bocama u pivu nema nikakvih off-flavoura koje bih ja znao prepoznat, dapače vrlo je ugodnog okusa i mirisa. :zivjeli2:

Odgovori