WY1469 West Yorkshire Ale

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
kiternas
Postovi: 329
Pridružen/a: pon vel 27, 2012 11:45 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

WY1469 West Yorkshire Ale

Post Postao/la kiternas » pon svi 19, 2014 7:55 pm

Ne znam jel ovo uopće spada ovdje gdje sve odiše panikom. Naime, gora navedeni kvasac nakom 14 dana fermentacije best bittera na 17°C ima predivan i zdrav krusen od kvasca na površini pive.
Fg 1018 pretočeno u sekundar ispod krusena
Zanima me da li je još netko imao ovakav slučaj Wy1469.

Inače, pivo je odličnog okusa i sve je izvrsno jedino malo čudi taj jastuk od 2cm nakon 14 dana.

Avatar
PriMarius
Postovi: 510
Pridružen/a: sri stu 24, 2010 6:03 pm
Lokacija: zagreb

Post Postao/la PriMarius » pon svi 19, 2014 8:59 pm

kolko sam ja čital, ljudim bude taj krausen jako dugo, makar je piva pri kraju...

ja na bitteru nedavno nisam imal takav slučaj s istim kvascem - odradilo kak treba i smirio se nakon 4-5 dana - fermentacija od početnih 18º, pa nakon dva-tri dana se popela na 21º ...

sad mi je na cold crash-u NorthernEnglishBrown s istim kvascem i ista priča - nema 'dodatnog' krausena nakon fermentacije - krenula na 16º i u tri dana se popela na 19º, pa dva dana na 21º i na CC...
stin...stern...st'nning
numzph-numonh, bleeargh...

if you don’t like it, it probably wasn’t meant for you...

hahahahahahahahah hahahahah jač crč majkemmm... (Tinl)

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pon svi 19, 2014 10:15 pm

iz vaših podataka je vidljivo da mu očito nepaše niža temp fermentacije . tiskan na 17 radi dugo i nevoljko . mislim i da je 1.018 malo previsoko za FG, si mislim... Ž
ako je sad u sekundaru , makar i digel temp, dali će i kolko će mu trebat da dovrši posel ,hm ??

kiternas
Postovi: 329
Pridružen/a: pon vel 27, 2012 11:45 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la kiternas » pon svi 19, 2014 11:46 pm

mali badem je napisao/la:iz vaših podataka je vidljivo da mu očito nepaše niža temp fermentacije . tiskan na 17 radi dugo i nevoljko . mislim i da je 1.018 malo previsoko za FG, si mislim... Ž
ako je sad u sekundaru , makar i digel temp, dali će i kolko će mu trebat da dovrši posel ,hm ??
Taj visoki fg sam mu ja priuštil.

Odgovori