DMS

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
frici
Postovi: 756
Pridružen/a: čet sij 20, 2011 9:28 am
Lokacija: baranja

DMS

Post Postao/la frici » ned stu 11, 2012 6:40 am

Pozdrav kolege!Da li mi netko može opisati okus DMS-a?Naime skuhao sam turu Muenchner hellesa,flaširao 16.10. Prošli tjedan probao jednu bocu i pivo je ispalo kao original samo još mlado.Ja sretan ko malo djete idem jučer probati opet.Kod točenja se već osjeti čudan miris malo kiselkast ali nije na octenu bakteriju već nekako drugčije.Zašto se to pojavilo tek sada a ne već prije?Kad kuham u kuhinji nemam baš neki rooling boil pa sam pomislio na DMS.Isto mi se dogodilo i proljetos sa jednim lagerom.E sad pitanje da li je to uopće DMS?
frici

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Re: DMS

Post Postao/la 400d » ned stu 11, 2012 9:18 am

frici je napisao/la:Pozdrav kolege!Da li mi netko može opisati okus DMS-a?Naime skuhao sam turu Muenchner hellesa,flaširao 16.10. Prošli tjedan probao jednu bocu i pivo je ispalo kao original samo još mlado.Ja sretan ko malo djete idem jučer probati opet.Kod točenja se već osjeti čudan miris malo kiselkast ali nije na octenu bakteriju već nekako drugčije.Zašto se to pojavilo tek sada a ne već prije?Kad kuham u kuhinji nemam baš neki rooling boil pa sam pomislio na DMS.Isto mi se dogodilo i proljetos sa jednim lagerom.E sad pitanje da li je to uopće DMS?
DMS ne proizvodi ni blizu kiselom okusu, nego više okus i miris na kuhano povrće, posebno kukuruz.
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
frici
Postovi: 756
Pridružen/a: čet sij 20, 2011 9:28 am
Lokacija: baranja

Post Postao/la frici » ned stu 11, 2012 9:31 am

Ovo se ukiselilo :x otvorio sam 5 boca i sve redom.Kako mu je samo toliko trebalo da se pokvari?
frici

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » ned stu 11, 2012 12:26 pm

Crijevo, pipica, cepovi, boce... jel sve bilo cisto? Steta piva...

Avatar
Oskar
Postovi: 603
Pridružen/a: uto kol 02, 2011 10:00 am
Lokacija: Vrapče, Zagreb

Post Postao/la Oskar » ned stu 11, 2012 12:51 pm

Da, nije DMS. Njega budeš skužio prvi put kad se dogodi. Nije kisel, nije niš takvo. Jednostavno piva kad ju piješ smrdi. Neki kažu po kuruzi, neki po kuhanom kupusu... uglavnom bljak.

Mislim da je ovo acetobakter, dobro očisti fermentor.

kiternas
Postovi: 329
Pridružen/a: pon vel 27, 2012 11:45 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Re: DMS

Post Postao/la kiternas » pon stu 12, 2012 12:26 am

frici je napisao/la:Pozdrav kolege!Da li mi netko može opisati okus DMS-a?Naime skuhao sam turu Muenchner hellesa,flaširao 16.10. Prošli tjedan probao jednu bocu i pivo je ispalo kao original samo još mlado.Ja sretan ko malo djete idem jučer probati opet.Kod točenja se već osjeti čudan miris malo kiselkast ali nije na octenu bakteriju već nekako drugčije.Zašto se to pojavilo tek sada a ne već prije?Kad kuham u kuhinji nemam baš neki rooling boil pa sam pomislio na DMS.Isto mi se dogodilo i proljetos sa jednim lagerom.E sad pitanje da li je to uopće DMS?
Slično mi se dogodilo prije dva-tri mjeseca. Nakon 14 dana pivi krasno karbonizirano, bistro, neobično bogata pjena za tak nekaj mlado...
Pio sam ga s guštom i maštao o tome kak će to bit super kad sazrije. Nakon 10 dana to više nije bilo to pivo. Smrdilo je po neopranoj bačvi i nije se dalo pit. Bio sam razočaran i sve sam htio bacit. Nakon tjedan dana okus se popravio. Nakon dva tjedna još bolji. Na kraju je dobro završilo ali sam cijelo vrijeme imao osjećaj da se pivo mijenja.

Avatar
frici
Postovi: 756
Pridružen/a: čet sij 20, 2011 9:28 am
Lokacija: baranja

Post Postao/la frici » pon stu 12, 2012 5:21 am

Znači pivo ti se popravilo,nestala kiselost?Sačekat ću dva tjedna pa onda ako je ostalo isto moram sve baciti :x
frici

Avatar
Jall
Postovi: 399
Pridružen/a: ned pro 12, 2010 5:48 pm
Lokacija: Grobnik

Post Postao/la Jall » pon stu 12, 2012 7:33 am

Meni se kiselost nije popravila i mislim da cu sve bacit... Sve sto upotrebljavam oprano u izosanu od lonca do čepova, jedina sumnja mi pada na vrećicu iz DM-a ona je opkuhana u vešmašini,ali ju nisam oprala u izosanu.
Never ride faster than your angel can fly

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pon stu 12, 2012 9:27 am

U pivarstvu postoji izraz "bolesno pivo", koristi se u proizvodnji lambica.nakon što se pivo namjerno pokvari kulturom brettanomyces pivo se "razboli" i postane nepitko. Vremenom pivo "ozdravi", možda se nešto slično dogodilo i u ovom slučaju?
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
Jall
Postovi: 399
Pridružen/a: ned pro 12, 2010 5:48 pm
Lokacija: Grobnik

Post Postao/la Jall » pon stu 12, 2012 2:33 pm

Ferdo je napisao/la:U pivarstvu postoji izraz "bolesno pivo", koristi se u proizvodnji lambica.nakon što se pivo namjerno pokvari kulturom brettanomyces pivo se "razboli" i postane nepitko. Vremenom pivo "ozdravi", možda se nešto slično dogodilo i u ovom slučaju?
Lambic mi nažalost nije na listi omiljenih više na listi "me hvala" :-(
Never ride faster than your angel can fly

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » pon stu 12, 2012 2:44 pm

imam dosta kolega koji tek ulaze u ovaj hobi, a neki su vec i skuhali nekoliko piva.

imam u planu pokušati napraviti pivske ekstreme - pivo s ekstremnim DMS-om, pivo s ekstremnom količinom estera, pivo s ekstremnom količinom diacetila, pivo s ekstremnom količinom fenola itd....

planiram od jedne sladovine sve ovo odraditi po par litara i staviti u što manju ambalažu da ljudi mogu fino namirisati i osjetiti svaki pojedinačni od ovih spojeva....
I like the smell of fermentation in the morning

Odgovori