Kiselkasto pivo

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
doktor fungus
Postovi: 50
Pridružen/a: uto vel 21, 2012 11:23 am
Lokacija: Velika Gorica
Kontakt:

Kiselkasto pivo

Post Postao/la doktor fungus » čet stu 01, 2012 10:32 pm

Ovak ekipa, imam sad znaci to moje prvo pivo, i idem ga pretočit iz demižona u boce i naravno da sam malo zdegustiral, s obzirom da ni neznam kaj sam skuhal, ugl, s05 kvasac 25l, nečeg svijetlog, mirisi po pivi i to, al znaci sad prošlo skoro 3 tjedna, fermentacija zavrsila, bila je na rangeu od 20 do 15 C, prvih 3 dana rokanje, onda smanjivanje.. ugl, pivčuga onak malkice kisela, jel to normalno, il se nazire neki zez u tehnici. dodo sam 4g po boci pa da vidimo kaj bude, sad stoji na cca 15 c,, jel ima ko kakav savjet il sam da cekam, i da , zakej je kisekasto? kaj se tu nutra desava, tnx unaprijed!

mjerenja, nemam, nisam jos dooso do toog stupnja
bavimo se i proizvodnjom i servisom laboratorijske i medicinske opreme, uzgajamo medicinske gljive, i volimo dobru pivu, ŽIVJELI !!!

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Re: Kiselkasto pivo

Post Postao/la 400d » čet stu 01, 2012 11:00 pm

doktor fungus je napisao/la:Ovak ekipa, imam sad znaci to moje prvo pivo, i idem ga pretočit iz demižona u boce i naravno da sam malo zdegustiral, s obzirom da ni neznam kaj sam skuhal, ugl, s05 kvasac 25l, nečeg svijetlog, mirisi po pivi i to, al znaci sad prošlo skoro 3 tjedna, fermentacija zavrsila, bila je na rangeu od 20 do 15 C, prvih 3 dana rokanje, onda smanjivanje.. ugl, pivčuga onak malkice kisela, jel to normalno, il se nazire neki zez u tehnici. dodo sam 4g po boci pa da vidimo kaj bude, sad stoji na cca 15 c,, jel ima ko kakav savjet il sam da cekam, i da , zakej je kisekasto? kaj se tu nutra desava, tnx unaprijed!

mjerenja, nemam, nisam jos dooso do toog stupnja
acetobacter ti se najvjerovatnije naselio u pivu. s obzirom da djeluje isključivo aerobno, odnosno potreban mu je zrak da bi metabolizirao etilni alkohol, ti si sad flaširanjem zaustavio proces ukiseljavanja, jer u bocama nema kisika, ali to što se ukiselilo - ukiselilo se.
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pet stu 02, 2012 12:39 am

več sam tamo negdi pisal (pametnu varijantu iskusnijih ).flaširati jedan manji dio u pet od jamnice (čisto i neutralno ) .najlakše je tak pratiti tjek karbonizacije !15 c je prenisko .sve preseli na 20 -23 c . po tvrdoči plastike češ znati razvoj krbnzc . o tvojem doživljaju kiselog je teško suditi . prvi put probaš nešto što bi tek trebalo postati piva . ovak : ako ostane na 15 c , 3 - 4 tjedna si bez brige .ako digneš temp okoline na 20 + , za 10-20 dana možeš SAMO probati prvu i čekati pssss :) .ova ddruga varijanta je bolja , nakon toga smiješ popiti par piva a drugo moraš spremiti u sklonište ( ključ je kod bake ). u međuvremenu kuhaj dalje ,a o kiselosti će mo kasnije :hmelj: :pivo3:

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » pet stu 02, 2012 12:43 am

Snifferu nemoj ga odmah plašit.
Pojam kiselo se može razlikovat od osobe do osobe, sjećam da mi je prvih par piva bilo kiselkasto kod flaširanja, poslije sam skužio da je takva kiselost kod zelenih piva od kvasca..

Ostavi ti boce za 20° bar 3 tjedna pa probaj, može bit da nije ništa.

vladek
Postovi: 206
Pridružen/a: ned stu 06, 2011 3:34 pm
Lokacija: Bistra

Post Postao/la vladek » pet stu 02, 2012 7:27 am

upravo tako je meni i sa pšenicom.
kad sam probal cca 7 dan primara, bilo je kiselkasto, prilikom flaširanja (15 dan) bilo je sve u redu.
kak stavljam šećer u flaše, za karbonizaciju, sad je opet malo kiselkasto (isti štih kao i kod primara), pa vjerujem da će proći

doktor fungus
Postovi: 50
Pridružen/a: uto vel 21, 2012 11:23 am
Lokacija: Velika Gorica
Kontakt:

je...bumo videli, rekli su slepci i nastavili delat...

Post Postao/la doktor fungus » pet stu 02, 2012 10:11 am

imalo je vrenjaču i sve, mislim znam da nemaš tu sad kaj.Čekaš 2 tjedna pa otvoriš jednu i tak. Čisto me zanimalo kaj ćete vi znalci reč. A uostalom, znate i sami da se prvi mačići bacaju uz vodu! Tak je navek bilo i bu.
Fala na savjetu, javit cu kaj ce bit.
bavimo se i proizvodnjom i servisom laboratorijske i medicinske opreme, uzgajamo medicinske gljive, i volimo dobru pivu, ŽIVJELI !!!

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pet stu 02, 2012 10:41 am

Kiseli okus piva može nastati na nekoliko ključnih mjesta u procesu proizvodnje.
Namjerno radimo "acid rest" tj stanku pri ukomljavanju na nižoj temperaturi. To radimo za piva koja zahtjevaju to u recepturi, radi se o uzlaznoj infuziji kada stupnjevito podižemo temperaturu komine.
Ako se predugo zadržimo na temperaturama između 42°C i 52°C možemo očekivati nešto kiselije pivo.
Prilika da nam pivo postane kiselo se pruža kad nastanu problemi kod cjeđenja pa se ono produži i temperatura koma i filtrata padne ispod kritičnih 50°C.
I ostaje nam još infekcija kao treći razlog ukiseljavanja piva.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

doktor fungus
Postovi: 50
Pridružen/a: uto vel 21, 2012 11:23 am
Lokacija: Velika Gorica
Kontakt:

jes

Post Postao/la doktor fungus » ned stu 04, 2012 9:53 am

bogme da ferdo, kod prvog kuhanja sam imal show, kak je cijeđenje zajebavalo, skinul sam tuš, zajebaval se sa sitom, to je sve potrajalo, čak sam i slad vadil van iz vode, temperatura je oscilirala, prekidalo se, ooped počinjalo, i svašta, al sam ga skuzio, nakraju je lepo radilo...

eh da, piva nakon flaširanja, probano nakon 4 dana flaširanja jedna, haha, nije kisela, dobila je taman aromu, osjeti se ide na bolje.
trebalo bu se sam strpit.

danas se kuha nekaj fino, bum poslikal, dobil sam prekrasne sastojke, a sad cak i znam kak se to dela.

Ferdo, ti mislim da si bil najbliže detektiranju problema, stoga ti svečano dodjeljujem titulu pivskog doktora!

ako je želiš prihvatit :D

nema kaj dečkovi, pravi ste!!
bavimo se i proizvodnjom i servisom laboratorijske i medicinske opreme, uzgajamo medicinske gljive, i volimo dobru pivu, ŽIVJELI !!!

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned stu 04, 2012 12:16 pm

"Ferdo, ti mislim da si bil najbliže detektiranju problema, stoga ti svečano dodjeljujem titulu pivskog doktora! "

dr. fungus , a kaj misliš skim se Palmer savjetuje prije pisanja knjige ,ha?
:hmelj: :pivo3:

doktor fungus
Postovi: 50
Pridružen/a: uto vel 21, 2012 11:23 am
Lokacija: Velika Gorica
Kontakt:

s gljivama mi ide bolje nego s pivom

Post Postao/la doktor fungus » uto stu 13, 2012 11:20 pm

bavimo se i proizvodnjom i servisom laboratorijske i medicinske opreme, uzgajamo medicinske gljive, i volimo dobru pivu, ŽIVJELI !!!

Odgovori