airlock - mogućnost infekcije vode

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

milcha
Postovi: 142
Pridružen/a: uto stu 10, 2009 6:36 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la milcha » pon lis 22, 2012 8:10 pm

OLD kod jodofora i betadina nemoraš bacit napravljenu otopinu ak otapaš u destiliranoj vodi ja tak radim i dok ti je obojana tekučina sve 5 dakle skoro mjesec dana
Dalje za vodikov peroksid isključivo koristiti 3% imaš ga kupiti u apoteci bilo kojoj samo kad kupuješ naruči u večoj količini jer je jeftinije dakle 1x500ml ili 2x500ml isto tako vrijedi i za betadin 10%(1L) njega koristiš 1,25ml na litru destilirane

milcha
Postovi: 142
Pridružen/a: uto stu 10, 2009 6:36 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la milcha » pon lis 22, 2012 8:20 pm


Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pon lis 22, 2012 9:23 pm

piccasso je napisao/la:u pravilu on ispari i u zatvorenom ako ima imalo zraka (nismo nikad radili mjerenja koliko dugo ostaje u potpuno zatvorenom npr. flaša i sl. ali kad bi otvorili flašu nakon 24h nakon ubacivanja izosana u vodi ga vjerojatno više i nebi bilo . dobro kod izosana je što on trenutno ubija sve bakterije i baš zbog toga se i koristi u prehrambenoj inudistriji.
po tvom znanju i iskustvu , ima li onda smisla napraviti 5 l otopine izosana i koristiti ga mj. dana , ili svaki put pred upotrebu napraviti svježu količinu koja če se potrošiti , ha :?: zaključak o izosanu ?

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » pon lis 22, 2012 9:25 pm

mali badem je napisao/la:
piccasso je napisao/la:u pravilu on ispari i u zatvorenom ako ima imalo zraka (nismo nikad radili mjerenja koliko dugo ostaje u potpuno zatvorenom npr. flaša i sl. ali kad bi otvorili flašu nakon 24h nakon ubacivanja izosana u vodi ga vjerojatno više i nebi bilo . dobro kod izosana je što on trenutno ubija sve bakterije i baš zbog toga se i koristi u prehrambenoj inudistriji.
po tvom znanju i iskustvu , ima li onda smisla napraviti 5 l otopine izosana i koristiti ga mj. dana , ili svaki put pred upotrebu napraviti svježu količinu koja če se potrošiti , ha :?: zaključak o izosanu ?
ne znam koliko picasso ima iskustva sa upropaštenim pivima, ali ja, kao pivar koji je prolio nekoliko tura, mogu ti preporučiti da svaku turu izosana radiš neposredno prije kuhanja.

ne može nikad izosan biti toliko skup, kao što su skupe suze za pivom koje je otišlo u kanalizaciju :(

:D
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pon lis 22, 2012 9:32 pm

tocno ovo sto je 400d napisao... ;)

Ja koristim Betadin otopinu 10% i uvijek radim novu mjesavinu... Neznam... ja to ne bi cuvao, iako sam za Star san citao da stvarno moze stajat... ali posto ga ne koristim nemam blage. :D ZIVJELI! :D
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » pon lis 22, 2012 9:35 pm

Hvala Milcha za ovu informaciju. Jel ustvari bitna destilirana ili može i demineralizirana voda (jeftinije mi je protjerat ju kroz RO)?
Volim ih zahmeljene.

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » pon lis 22, 2012 9:41 pm

Zedni je napisao/la:tocno ovo sto je 400d napisao... ;)

Ja koristim Betadin otopinu 10% i uvijek radim novu mjesavinu... Neznam... ja to ne bi cuvao, iako sam za Star san citao da stvarno moze stajat... ali posto ga ne koristim nemam blage. :D ZIVJELI! :D
ja koristim trakice za ph vrijednost. proizvođač star sana je savjetovao da sve dok otopina ne prelazi 3.5 + pH da je star san efektivan.

ja nisam ni nakon 3 mjeseca primjetio da se pH povećao.

ali ipak, pošto ga imam jako puno, istu turu od 5 l koristim za jedno kuhanje i za pretakanje i flaširanje tog piva.

za naredno pivo, radim novu turu star sana.
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
piccasso
Postovi: 361
Pridružen/a: ned lip 19, 2011 9:52 pm
Lokacija: Čakovec

Post Postao/la piccasso » pon lis 22, 2012 9:49 pm

400d je napisao/la:
mali badem je napisao/la:
piccasso je napisao/la:u pravilu on ispari i u zatvorenom ako ima imalo zraka (nismo nikad radili mjerenja koliko dugo ostaje u potpuno zatvorenom npr. flaša i sl. ali kad bi otvorili flašu nakon 24h nakon ubacivanja izosana u vodi ga vjerojatno više i nebi bilo . dobro kod izosana je što on trenutno ubija sve bakterije i baš zbog toga se i koristi u prehrambenoj inudistriji.
po tvom znanju i iskustvu , ima li onda smisla napraviti 5 l otopine izosana i koristiti ga mj. dana , ili svaki put pred upotrebu napraviti svježu količinu koja če se potrošiti , ha :?: zaključak o izosanu ?
ne znam koliko picasso ima iskustva sa upropaštenim pivima, ali ja, kao pivar koji je prolio nekoliko tura, mogu ti preporučiti da svaku turu izosana radiš neposredno prije kuhanja.

ne može nikad izosan biti toliko skup, kao što su skupe suze za pivom koje je otišlo u kanalizaciju :(

:D
izosan nema smisla ostavljati ni 24h jer on u tom vremenu nestane (ostane samo "sveta vodica") . ali preporuka je i nakon 12 mjeseci promjeniti dezinficijens jer se bakterije naviknu na njega (mutiraju) i više ih nemože potpuno uništiti. 400d na moju sreću sve moje pive su bile pitke :pivo4:
više od 40 godina iskustva u ispijanju piva i 7 u kuhanju

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pon lis 22, 2012 9:53 pm

:) ko se opeče i na hladno puše ? na sreču imam samo jednu takvu koja je otišla puževima u travu !? primjetil sam da izosan u karnisteru za kratko vrijeme drastično promjeni miris .karnister je sigurno dezinficiran a ovo kasnije vrj isto je . zato kao zadnju kariku u lancu koristim paročistač (dok radi ) . al dobro je znati ...napravi svježi izo ! iako ,bit ću oprezan , nije mi gušt nagovarati izo miris da izađe van ,pa onda čekati raskoš okusa .
dok je dobro ,nema razloga mjenjati :wink:
ps. čitam picasov komentar. prao sam "svetom vodicom " . spašavalo me čišćenje prije i para nakon izo . i puno sreće ! :wink:

ps2 nakon 12 mj treba mjenjati plastike ,ko ih koristi ..baltazar potrudi se :P

milcha
Postovi: 142
Pridružen/a: uto stu 10, 2009 6:36 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la milcha » pon lis 22, 2012 11:33 pm

OLD može i demineralizirana ja takvu i koristim bitno je da nije voda tvrda (inače sve ove vode kaj se i prodaju po trgovačkim centrima su demineralizirane, destilirana je malo pre skupa za proizvodnju,brijem da to još kao jedni od rijetkih rade učenici kemijske škole u vukovarskoj na praksi),zaključak ako imaš RO pročistač samo peglaj.

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » uto lis 23, 2012 7:35 am


Odgovori