kiselost?

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » pet lis 05, 2012 11:18 pm

Ovisno o temperaturi feremntacije, dio uj-fuj arome može doć i od kvasca ako je previsoko fermentirao.
Spuštanje temp. bi trebalo balansirat arome, meni je pomoglo kod nekih piva.

Ako je infekcija svakako uslikaj.. da skupa naučimo nešto novo ;)
nije svako zlo za zlo..

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » sub lis 06, 2012 12:34 am

babangida je napisao/la:
petro je napisao/la:Čim starija to bolja,kao i sve naravno.
Nije istina! Bolja je peka od janjeta, nego od ovce. Vise soka, mekse meso.. Bolji je novi automobil od starog! Manje se kvari, lijepse mirisi. Bolja je mladja vagina od starije. Uza je, bolje podmazuje. Postoji jos primjera... :)
Možda sam bezveze napisal babangida pa nisi shvatil.Mislil sam čim starija to bolja,kao i sve domaće pive naravno.
A da je neka starija milfača bolja od neke mlade koja je imala kobasu 100 puta u ustima a ova milion i to stoji.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sub lis 06, 2012 12:41 am

dogodilo se što se je ,temp ferm je bila onakva a sad je ovakva.. nego roj mušica ukazuje na događaj , njima zanimljiv, nisu tu bez razloga . zanima me kako satrat beštiju.vjerujem da nije kasno ali ak će lepršat oko pive još dva tjedna onda je njihova :cry: iskustvo me navodi da velim : ako je na vrijeme može se spasiti (bez suvišnog odležavanja u ferm -FG );
promjeniti im uvjete znači dobiti na vremenu ;
jedan dio flaširati (novi šečer ,karbonizacija i tlak )
drugi dio na hlađenje 5-7 dana , potom flaširati i obavezno spremiti bocu dvije od svake kombinacije za nauku i izvješće (cca 2 mj) .
mariner ,neboj se problema sa želucem .nos je taj koji će te upozoriti ako je otišlo krivo .ahoooj :pivo3: :hmelj:

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » sub lis 06, 2012 1:48 am

kao sto je netko ranije spomenuo predugo vrijeme hlađenja...naime nemam chiller pa se pivuša mora hladit sama...citao sam negdje na forumu da ljudi najnormalnije hlade pivo po sat i pol, samo preko prebace gušću gazu da ne upada đubre iz zraka u pivo...tako sam i napravio!Al jebiga ak mikroorganizam nemoze proc kroz gazu onda nije mikroorganizam...moguce je da se inficiralo tijekom hladenja??

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sub lis 06, 2012 2:07 am

Paaa, gazu, ak' prebaciš trenutak nakon zagasiš oganj ispod kotla, pare zapare i steriliziraju gazu. Ako je to kasnije, onda je i tebi jasnije.

Bolje je naglije ohladit', nego tugu gudit', a na kraju samo izgovore nudit'. Yoy.
Srolj.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » sub lis 06, 2012 2:13 am

Don Genovese je napisao/la:Paaa, gazu, ak' prebaciš trenutak nakon zagasiš oganj ispod kotla, pare zapare i steriliziraju gazu.
to i napravih!

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » pon pro 03, 2012 6:10 pm

Šta ti je na kraju bilo s tim pivom slawoner?
Jel se osjetila kiselost i nakon otvorene flaširane boce?
Jesi otkrio uzrok?
Pitam jer meni u jednom fermentoru miriši na mošt, a na površini je smeđa gusta pjena!

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » pon pro 03, 2012 7:02 pm

Evo kako izgleda ispod poklopca

slika

slika

Ova bijela flekica je naznaka da će ih biti još više?

Upomoć sad!
Fermentacija se odvija na 18 stupnjeva.
Dal da snizim temp? Prodrmam fermentor? Flaširam što prije?

I da, pustio sam na pipicu malo u menzuru i imam osjećaj kao da pijem vino. :( :(

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » pon pro 03, 2012 7:08 pm

Pope nisi dao detaljne informacije ..
Normalno je da je na površini smeđa gusta pjena pogotovo jer si kuhao tamno pivo ali nije normalno da pjena stoji jako dugo ..(ti napiši koliko dugo) ..
Meni se sličan slučaj dogodio sa jednom manjom turom od cca 15L ..debela smeđa pjena se nije povukla ni nakon 15 dana a pivo je dobro odfermentiralo ..
Nakon par kružnih pokreta sa fermentorom (plastična petgalonka) pjena je legla u roku par sati ..
Kao da se stvorio neki sloj ili napetost pjene koji nije dao da potone na dno ..
Nakon par dana pivo flaširano ..
Jedno od boljih ..nikakva kiselost ili ikakve druge nuspojave ..
Slično sam doživio još jednom ali to se ne računa jer sam nešto kemijao pa nisam bio previše iznenađen ..
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » pon pro 03, 2012 7:46 pm

A možda 4-5dana, šta ja znam.
Plastični je fermentor i ne vidim kakvo je stanje unutra. Danas sam ga otvorio da vidim šta se dešava i to je to. Neznam zašto se ta smeđa pjena nije slegla.

zinaid
Postovi: 177
Pridružen/a: sub srp 21, 2012 7:13 pm
Lokacija: Doboj BiH

Post Postao/la zinaid » pon pro 03, 2012 7:54 pm

Jeli ti ovo Stout Pope?

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pon pro 03, 2012 7:54 pm

@pop . u pivi o kojoj sam pisao u temi "kožica " mliječna mrena , vidio sam istu sliku u fermentoru predugo . onda sam to pripisao lijenom us - 05 i niskoj temp fermentacije . nakon toga sam u par navrata dizao temp . ferm i jednom ga premještao !? ( ispuh co2 i usis ?? ) . ta pjena i hmeljne smole su pale u dva dana . nakon 3-4 dana na površ ini je nastala mrena . puno zavisi kad je otkriveno zagađenje . u mom slučaju , prekasno . :roll:

Avatar
Pop
Postovi: 853
Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Pop » pon pro 03, 2012 8:09 pm

Da, to je stout sa kvascem US-o5.
U drugom fermentoru je stout sa nothingamom i tu je sve ok.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pon pro 03, 2012 8:29 pm

u ovoj fazi probaj : dići temp ,istaložiti vrhnje i mjeriti fg . nakon toga odlučiš ; jedan dio u flaše , drugi u sekundar pa na 5 c na par dana pa u flaše bez taloga. u oba slučaja probaj bez vrha i dna odtočit sredinu ( možda ima smisla ) pa češ vidjet što je spašeno ili što treba trošit dok vrijedi Ž :wink:

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » pon pro 03, 2012 8:38 pm

Pope pa nisi kuhao to pivo prije 4-5 dana ..
Mislim da ti ta pjena stoji od početka burne fermentacije ..
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Odgovori