Crowdfunding kampanja za otvaranje zanatske pivare Gorstak!

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
galabl
Postovi: 4
Pridružen/a: uto lip 07, 2016 2:03 pm
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Crowdfunding kampanja za otvaranje zanatske pivare Gorstak!

Post Postao/la galabl » uto srp 12, 2016 8:53 pm

Pozdrav ljudi,

Zovem se Nikola i bavim se pravljenjem piva nesto vise od godinu i po. Zaljubio sam se u ovaj hobi i hocu da zakoracim na stepenicu vise - da otvorim malu craft pivaru na svom selu pokraj Banjaluke. Poslovni plan je pripremljen, trziste spremno i zeljno piva, jos nedostaje nesto para da se sve pokrene. Imam jedan dio ali mi jos toliko nedostaje. Dio toga pokusavam da skupim putem ove crowdfunding kampanje na sajtu Indiegogo.com. Inspiriaciju su mi dale cure iz Brlog pivare i momci iz Pulfera pa rekoh da i ja pokusam. Zelim na ovaj nacin da inspirisem i ostale kolege pivare da pokusaju sa svojim pivarama, jer nam definitivno nedostaje crafta a potraznje ima i raste :).

Link je: https://www.indiegogo.com/projects/high ... x/13804389#/

Ako ste voljni i u mogucnosti, svaka donacija je dobrodosla. Ako niste, cijenio bih ako biste barem serovali dalje ili obavijestili nekoga ko bi bio u mogucnosti da finansijski pomogne ovu moju ideju. Uostalom, pogledajte kako to izgleda da ne duzim previse :).

Hvala vam unaprijed i pitajte ako vas jos sta interesuje.

Veliki pozdrav iz Banjaluke!

Avatar
WexZG
Postovi: 451
Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la WexZG » sri srp 13, 2016 11:10 am

Kaj drugo rec osim puno srece i s nestrpljenjem ocekujem i vase pivo u Zagrebu! :zivjeli2: :zivjeli2:

Odgovori