Zasto je craft beer festival u garden mallu?

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

plucica na kiselo
Postovi: 50
Pridružen/a: pet sij 11, 2013 7:47 pm

Post Postao/la plucica na kiselo » uto tra 05, 2016 9:28 pm

Hm, zaboravio sam na Mikkellerov brewpub u Copenhagenu, Warpigs.

Evo intervjua pa vidi:

http://www.bierversuche.ch/blog/2016/02 ... mikkeller/

Referirao sam se na ovaj dio:
But you feel comfortable letting other people brew your beers.

Yes, for sure. Because they are better than I am. I guess I was a fairly good homebrewer and I’ve done some good beers in my kitchen. But I’ve never really worked in a brewery, although I can brew in a brewery. The brewers that I work with are a lot more skilled and have much more practice working in a brewery.
Some brewers will disagree with me, but I don’t think you can do big changes during the brewing. If you have a good recipe and you follow that recipe and you do what you’re supposed to do, then I don’t think there’s a lot that you can do as a brewer in the brewery to make it better. It’s working with raw materials that are pretty much always the same. You work with stainless steel. You get a recipe that is pretty detailed.
I know this sounds arrogant and might not be right, but I always say you can train a monkey to brew a beer.

E sad belgijanci. Nisam baš neki fan ni znalac belgijske scene, ali Duvel se proizvodi od 1923., a pivovara postoji od 1871. Dakle nije riječ o novijoj pivovari. Orval je krenuo 1931. ili 1926. ovisno o izvoru, , Chimay pivovara 1852., a njihova piva koja danas pijemo nastala su 50-ih i 60-ih godina 20. stoljeća.

Gulden Draak kojeg ti spominješ je prvi put skuhan 1980, a pivovara je osnovana 1874. Dupont je krenuo 1950. Ima i starijih pivovara poput Westmallea iz 1836.

Tripel kakav danas poznajemo nastao je 1930.-ih. Usprkos tradiciji i priči koju su zgodno nadovezali, današnji belgijski klasici su priča 19. i 20. stoljeća.

čof
Postovi: 55
Pridružen/a: sub ožu 19, 2016 10:23 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la čof » uto tra 05, 2016 10:36 pm

@plucica

Da na to sam mislio, pomjeso sam onda duvel i gulden draak, ali istina je da je duvel bio prvi strong pale ale,
Meni su belgijske pive super, gulden draak mi je genijalan, kao i duvel, westmalle nisam jos probo, a ni dupont, ono kaj me smeta je ta pjena koju oni jako vole, rade visestruko ukomljavanje, kaj je super tehnika ako zelis izvuc sto vise secera i okusa iz manje jecma, ali prva faza je takozvani 'protein rest' za bokju pjenu i onda ju jos jako gaziraju tak da ako ne zelis pol case pjene moras pazit, il popijes iz boce ali to vele da je grijeh popit tak neku pivu, kajgod
Kaj se tice tradicije, kaj nisu te trapist pive vec dugo u postojanju, dubel je recimo jaka samostanska piva koju navode kao tradiciju, navodno postoji i singel ili lagani starinski ale al to redovnici rade za sebe, ima mozda jedna dve pivovare kaj se time bave, iako sumnjam da je to nesto drukcije od bilo kojeg alea od 4%abv,
Ali saison i sour su sigurno tradicionalne belgijske, doduse craft saison danas i onaj kakav je bio kad je to bila piva za farmere je drugo, koristio se divlji kvasac i imala je nizi abv, dok danas ima oko 7-8%, i fermentiralo se u drvenim bacvama, dok belgijanci opet vele da oni kaj su radili saison tad sigurno nisu kupovali wyeast kvasac, tako da ta nomenklatura je opet dosta reklamna, mislim naravno na te neke internacionalne pivovare kaj izbace saison samo zato jer su koristili saison kvasac, ne na dupont, westmalle i to, njima i po mirisu vidis da se nekaj cudnog nutra događa
Žeđam

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri tra 06, 2016 3:05 am

dečki, bil sam malo prije tamo i drago mi je da na brrvnu više nema nikoga. na susjednoj livadi se nešto dimilo... valjda vam je bilo u slast. i to je dobro.
:hmelj:

zanimljivo mi je čitati sve te podatke za koje inače nemam vremena , ali ovdje ih jednostavno nisam mogao zaobići. još mi je zanimljiviji citat -? Mikelera ?
u drugoj rečenici je samokritičan.u trečoj vjeruje da je kuhal dobre pive aonda priznaje da mu se nikad nije dalo prati flaše , kegove ..jer ima boljih od njega....lakše je mantrati i plahutati o pivi ... jer ...u kuhinji je naučio da je recept takav i nema se bogzna što mijenjati . zanimljivo postignuće.
ne zanima me brrvno ali interesantna mi je činjenica da piva nije svima isto.
jednima je proizvod , drugima igra i zadovoljstvo.jedni kuhaju- prodaju jer im je to izvor...drugi se druže uz domaću i poklanjaju prijateljima . jednima to izađe na uši jer moraju.. pratiti-osluškivati tržište-ne zajebati ni jednu šaržu jer odma vrište sokoli -stručnjaci-skupljači etiketa-odmetnici od industrije -inspektori okusa-iskusni maheri.... a drugi se igraju sa postupkom,-riskiraju ( grga -os . Ž ) , sirovinama, receptima, stilovima, nadograđuju, zabavljaju se i što je najzanimljivije dobivaju-ponekad odlične pive o kojima ovi treči pojma nemaju . jer te pive nemaju etiketu pa ih ne mogu ubrojiti u svoj arsenal niti povuči crticu.
i tu je <Mika tanak a neki mu se dive.

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » sri tra 06, 2016 7:42 am

Bademe, jebi me ako ja i jedno tvoje pismeno o prve shvatim.
Svako moram tri puta pročitati i 10 min nakon toga dumati i tek tada si kažem : " glupane pravo čovjek zbori" . :shock: :D
Bolje malo pivo nego veliko hvala

plucica na kiselo
Postovi: 50
Pridružen/a: pet sij 11, 2013 7:47 pm

Post Postao/la plucica na kiselo » sri tra 06, 2016 9:20 am

@ čof
U pravu si, dubbel je nešto stariji, iz 19. St.
Saison je iz stoljeća prije. Uglavnom da ne idemo u širinu poanta je da craft nisu samo male pivovare iz garaže te da i kod tradicionalnih belgijanaca ima nešto marketinga.

@badem nisam siguran da sam shvatio poantu. Mikkeller ima zanimljivih eksperimenata, a meni i dosta dobra piva u prosjeku. Jasno mi je da Mikkelova izjava neće naići na odobravanje, ako ništa iskren je. Vjerujem da je ista situacija i u drugim pivovarama slične veličine.

čof
Postovi: 55
Pridružen/a: sub ožu 19, 2016 10:23 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la čof » čet tra 07, 2016 8:42 am

plucica na kiselo je napisao/la: nisam siguran da sam shvatio poantu. Mikkeller ima zanimljivih eksperimenata, a meni i dosta dobra piva u prosjeku. Jasno mi je da Mikkelova izjava neće naići na odobravanje, ako ništa iskren je. Vjerujem da je ista situacija i u drugim pivovarama slične veličine.
Tu se opet vracamo na ono da vani nema smisla otvarat pivovaru, to je bila poanta, trziste je jako poraslo i puno homebrewera se nebi pronaslo u pivovari, mikkel je eto dovoljno zaradio da u nju nemora zalazit nego moze samo eksperimentirat okolo i zabavljat se
Žeđam

plucica na kiselo
Postovi: 50
Pridružen/a: pet sij 11, 2013 7:47 pm

Post Postao/la plucica na kiselo » čet tra 07, 2016 10:17 am

Da se razumijemo i Mikkeller i Brewdog rade bitne stvari za scenu. Mikkeller će na CBC-u (koji je fantastična stvar sam po sebi) imati poseban štand za male skandinavske pivovare, znači one koji tek počinju.

Brewdog je donedavno imao Development find - program financijskog poptpomaganja manjih pivovara. Na taj način pomogli su londonski Brew by Numbers i jednu švedsku pivovaru. Također i jedni i drugi guraju kolege kroz svoje barove. Knjiga recepata je isto odlična stvar.

OK, ti misliš da nema smisla otvarati pivovaru. Brojke te demantiraju, ja mislim da ima još puno prostora, da craft može doći do 40-50% tržišta. Komercijalna pivovara nije isto što i homebrewing. Manji dio posla je kuhanje piva kako u velikim tako i u malim pivovarama.

čof
Postovi: 55
Pridružen/a: sub ožu 19, 2016 10:23 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la čof » čet tra 07, 2016 11:05 am

plucica na kiselo je napisao/la:Da se razumijemo i Mikkeller i Brewdog rade bitne stvari za scenu. Mikkeller će na CBC-u (koji je fantastična stvar sam po sebi) imati poseban štand za male skandinavske pivovare, znači one koji tek počinju.

Brewdog je donedavno imao Development find - program financijskog poptpomaganja manjih pivovara. Na taj način pomogli su londonski Brew by Numbers i jednu švedsku pivovaru. Također i jedni i drugi guraju kolege kroz svoje barove. Knjiga recepata je isto odlična stvar.

OK, ti misliš da nema smisla otvarati pivovaru. Brojke te demantiraju, ja mislim da ima još puno prostora, da craft može doći do 40-50% tržišta. Komercijalna pivovara nije isto što i homebrewing. Manji dio posla je kuhanje piva kako u velikim tako i u malim pivovarama.
Ma dobro slazem se da ima mjesta ali kazem da nije to ono kaj je bilo prije, pivovare koje su osnovane u 90ima rade drugacije od onih tek otvorenih, vise sam mislio na to kaj mikkel govori, da vecini homebrewera nebi bio uzitak radit u pivovari s obzirom na monotoniju i kolicinu posla, pogotovo za tak veliko trziste kakvo mikkeller pokriva
Žeđam

Odgovori