Evo, i ja cu se predstaviti i pokazati napredak! :)

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
timi
Postovi: 460
Pridružen/a: ned svi 05, 2013 7:07 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la timi » ned lip 26, 2016 9:07 pm

hvala, ljudino! ;)

kako god, mora se najprije proizvesti pivo kako bismo vidjeli zadovoljava li ta oprema zahtjeve koje cemo postaviti pred nju. nakon toga se moze i sjesti. :D

Avatar
timi
Postovi: 460
Pridružen/a: ned svi 05, 2013 7:07 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la timi » sri lip 29, 2016 12:23 am

zamolio bih za pomoc oko hmeljenja za prvo kuhanje.
:wink:

dakle, raspolazem sa 100g magnuma, 30g citre, 30g cascadea 100g amarilla. htio bih da bude gorkasto i aromaticno/mirisno pivo. radi se o kolicini od cca 52l gotovog piva.

prva ideja mi je bila staviti 50g magnuma FWH, pola od svega ostalog na 15 minuta i pola na 0 minuta. sto mislite o tome?
:pivo3:

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri lip 29, 2016 12:53 am

otprilike ciljam kud pucaš :)
nakon što obereš pjenu nakon hot breaka na 50 min magnumom dovuci na cca 23 ibu-a . do 30 povuci Amarillom na 20min . ostatak citre i casca na 2-3 min . ovo je samo jedna od bezbroj vježbi. igramo se .....

ugodno kuhanje , Timi :hmelj: :pivo3:

Avatar
timi
Postovi: 460
Pridružen/a: ned svi 05, 2013 7:07 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la timi » sri lip 29, 2016 12:55 am

puno hvala na odgovoru i sugestijama, bademe! ;)

EDIT: niti 40 IBU-a mi nece predstavljati problem sto se tice gorcine, definitivno. probao, uvjerio se. od zrna ce ici 7.5 kg pale ale, 7.5 kg munich i 1 kg crystal 120.

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » čet lip 30, 2016 7:19 pm

E timi ,timi . Očekujuči da ćeš otvoriti temu tipa: Moje prvo.... gdje bih stavio onih par okinutih fotk.,vidim da od toga sa sada ništa. Ukratko, kako bih rekao nemam pojma koji kur. sam ja tamo tražio osim da meljem slad.
Mentor ti nakon svih trudova nije trebao nego fizikalac. Kolege pivari, Timi će garantirano kuhati odlična piva što i nije čudo nakon tolikih priprema.
Volim što imaš sličan gard po pitanju zabilješki i odluka što i kako.
U 17h kada smo startali sa grijanjem i meljavom oštrim tonom sam mu zapovijedio da zapisuje . Odgovorio je baš po mojoj mjeri :" Ma boli me kur.za pisanje kako bude biti će. " Tako je i proteklo cijelo kuhanje u opuštenoj bez i malo stresnoj atmosferi. Malo u stilu Pantelija. Bilo je i dva kibicera jedan doberman, tata , mama, žena i nekoliko djece + 2.868 897 komaraca.
Umjereno se popilo i zadovoljno razišlo. Sve u svemu ugodno i korisno . Timi je složio dosta intrigantan i funkcionalan sistem pivarenja koji kao i njegov način kuhanja garantira dobra piva , razne varijante procesa i rasterećeno -ugodno hobiranje. Timi, brojne hektolitre iz hmeljnog grla ti želi grga :hmelj: :indianabeer: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
timi
Postovi: 460
Pridružen/a: ned svi 05, 2013 7:07 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la timi » čet lip 30, 2016 8:59 pm

a kako ga sastavi, ma svaka ti dala, hvala puno, legendo moja! :zivjeli2:

nenad.bukvic
Postovi: 8
Pridružen/a: ned ruj 20, 2015 9:27 pm
Lokacija: OSIJEK

Post Postao/la nenad.bukvic » čet lip 30, 2016 9:17 pm

Legende moje vas dvojica ako ne otvorite mini pivovaru niste ništa napravili.
:wink:
nenad.os

Avatar
timi
Postovi: 460
Pridružen/a: ned svi 05, 2013 7:07 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la timi » čet lip 30, 2016 10:00 pm

ohooo, nenade! ;)

hvala ti puno ali ja bih ovo ipak drzao na nivou hobija, kad lova uleti u pricu sve se "ukiseli". :P

nenad.bukvic
Postovi: 8
Pridružen/a: ned ruj 20, 2015 9:27 pm
Lokacija: OSIJEK

Post Postao/la nenad.bukvic » sri kol 24, 2016 10:13 pm

timi, timi bolje da nisi spominjao riječ "ukiseli". sad moram istraživati zašto moje pivo vuče na kis. !!!!
grga, što ti misliš kao stari pivar tebi jedino vjerujem. :(
nenad.os

Avatar
stribor7
Postovi: 337
Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la stribor7 » čet kol 25, 2016 7:00 am

nenad.bukvic je napisao/la:timi, timi bolje da nisi spominjao riječ "ukiseli". sad moram istraživati zašto moje pivo vuče na kis. !!!!
grga, što ti misliš kao stari pivar tebi jedino vjerujem. :(
moraš grgi dostaviti tester kako bi ga u detalje analiziro. Tako grga preporučuje.
STRIBOR7

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » čet kol 25, 2016 7:12 am

Nenade, probao sam mnoga tvoja piva, premda je bilo svakojakih ovo je prvi slučaj da mi se čini da je aurora otišla ili je bar na putu ka tamnoj strani. Cascade navještava iste muke dočim Chinook obećava (iako mi se čini da je još premlad) . Poznajući tvoj proces i higijenske navike sumnjam da si ti krivac. Probaj tražiti uzrok u nečemu što si i ako si mijenjao u odnosu na prijašnja kuhanja ( sanitacija , sirovine, dobavljač) ili što bi jednako tako moglo biti možda je ženi dopizdilo :wink: Pošto ja imam šljunčani želudac slobodno donesi (ne moraš hladiti ) sve što ti je sumnjivo.
Morao bi još kušati i kušati dok u meni ne završi tercijalna fermentacija i ne pobijem sve bakterije. :lol: :hmelj: :hmelj: :malosamsipopil:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Odgovori