Otvaranje pivovare

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » uto lis 14, 2014 11:56 am

ferdo, legalno je prodavao pivo po svim birtijama u novoj gradišci...I kaze on meni 'vise ne proizvodim jer sam kupio apartmane na moru, a sinove to ne zanima.' E sad očito je covjek u 4 godine koliko je radio zaradio dovoljno da se time vise ne mora bavit...Dali pozna inspektore?vjerojatno da jer jer gradiska mali gradić, a opet inspektori uglavnom dolaze iz sl.Broda...NEmam pojma kako je on to kemijao al je proizvodio dosta dugo to pivo i pio sam ga u NG birtijama, čak nije bilo ni loše...al eto vise ga nema - dali su ga zatvorili ili je zaradio dovoljno da ne mora vise radit nemam pojma - ali da su ga htjeli zatvorit nebi on radio 4 godine...
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!

Sirovina
Postovi: 37
Pridružen/a: sri ruj 10, 2014 12:33 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la Sirovina » uto lis 14, 2014 1:44 pm

Mene najviše brine logistika oko skladištenja pive. Ako radim pivu u malim količinama, tipa 50 litara, trebam imati i fermentore od 50 litara. Koliko znam 2x50l je skuplje od 1x100l. Je li izvedivo kuhati pivu u 2 batcha i staviti u jedan fermentor. Ako je razmak između 2 batcha 3 sata, može li sladovina toliko stajati u fermentoru dok se ne dolije sljedeći batch i fermentor od npr 100l onda zatvori. Koliki je tako rizik od infekcije?

Ili bi odnekud trebao nabaviti kotao i mash tun od 150 litara i krenuti tako?
Ako je tako, kolike bi bile cijene takvog kotla? Mash tun bi vjerovatno napravio od velike plastične posude, izvana nabubao izolacije sa termo pjenom i probio rupe, puno jeftinija verzija frižidera.

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » uto lis 14, 2014 2:40 pm

Sirovina je napisao/la: Mash tun bi vjerovatno napravio od velike plastične posude, izvana nabubao izolacije sa termo pjenom i probio rupe, puno jeftinija verzija frižidera.
...to ti je super ideja, ajd poslikaj kad napraviš :shock: :zivjeli2:

Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Post Postao/la MarkoRB » uto lis 14, 2014 5:53 pm

slawoner je napisao/la:ferdo, legalno je prodavao pivo po svim birtijama u novoj gradišci...I kaze on meni 'vise ne proizvodim jer sam kupio apartmane na moru, a sinove to ne zanima.' E sad očito je covjek u 4 godine koliko je radio zaradio dovoljno da se time vise ne mora bavit...Dali pozna inspektore?vjerojatno da jer jer gradiska mali gradić, a opet inspektori uglavnom dolaze iz sl.Broda...NEmam pojma kako je on to kemijao al je proizvodio dosta dugo to pivo i pio sam ga u NG birtijama, čak nije bilo ni loše...al eto vise ga nema - dali su ga zatvorili ili je zaradio dovoljno da ne mora vise radit nemam pojma - ali da su ga htjeli zatvorit nebi on radio 4 godine...
Uff, ja san uspia nabavit samo njegovo Lobino Pivo, donia prijatelj, ka da je najbolje njegovo (pa nije vidia smisla donit mi druge njegove... :( ) i stvarno je bilo skroz dobar nefiltrirani lager. Uvik bi planirali zaletit se do Gradiške al eto, nikako da uspijemo i onda smo čuli da se zaboravilo.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sri lis 15, 2014 10:01 pm

Uvijek je bilo: netko može kak' hoće, a netko baš i nikako. Kako i slelske babe kažu, nije svima k'o "bicku" :) . Na žalost, tako će biti još duuuugoooo, dugo.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
isvara
Postovi: 2119
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » čet lis 16, 2014 8:34 am

Sirovina je napisao/la: Mash tun bi vjerovatno napravio od velike plastične posude, izvana nabubao izolacije sa termo pjenom i probio rupe, puno jeftinija verzija frižidera.
drago mi je da postoje zakonski propisi i regulative, da pivo sa ovakvom proizvodnjom ne može na trzište...... 8)
Pivo teče bubrezi se liječe !

Sirovina
Postovi: 37
Pridružen/a: sri ruj 10, 2014 12:33 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la Sirovina » čet lis 16, 2014 4:12 pm

isvara je napisao/la:
Sirovina je napisao/la: Mash tun bi vjerovatno napravio od velike plastične posude, izvana nabubao izolacije sa termo pjenom i probio rupe, puno jeftinija verzija frižidera.
drago mi je da postoje zakonski propisi i regulative, da pivo sa ovakvom proizvodnjom ne može na trzište...... 8)
To je samo za probu. Mogu nabaviti novi food grade spremnik za vodu od 500 litara, oštećen je na gornjem dijelu, pa bi se dalo ispiliti i napraviti dobar mash tun od njega.

Eto danas i trebam dobiti informacije oko nabavke pivskih bačava, 4-5 komada od 50 litara, 200 kn po komadu. Šoferi iz buzeta :D

marbos
Postovi: 104
Pridružen/a: čet svi 21, 2009 12:23 pm

Post Postao/la marbos » pet lis 17, 2014 8:02 am

slawoner je napisao/la:ferdo, legalno je prodavao pivo po svim birtijama u novoj gradišci...I kaze on meni 'vise ne proizvodim jer sam kupio apartmane na moru, a sinove to ne zanima.' E sad očito je covjek u 4 godine koliko je radio zaradio dovoljno da se time vise ne mora bavit...Dali pozna inspektore?vjerojatno da jer jer gradiska mali gradić, a opet inspektori uglavnom dolaze iz sl.Broda...NEmam pojma kako je on to kemijao al je proizvodio dosta dugo to pivo i pio sam ga u NG birtijama, čak nije bilo ni loše...al eto vise ga nema - dali su ga zatvorili ili je zaradio dovoljno da ne mora vise radit nemam pojma - ali da su ga htjeli zatvorit nebi on radio 4 godine...
spomenuta pivovara nije dosad registrirana i nije prodavala pivo po lokalima u Novoj Gradiški (izuzev lokala u vlasništvu, gdje se ponekad točilo). Mali gradovi nisu divlji zapad da u njih ne dolazi inspekcija, čak što više u maloj sredini se zna tko što radi već na ulici, a osim toga puno je manje pravnih subjekata po jednom inspektoru i lekše za kontrolu.

Avatar
gnomix
Postovi: 237
Pridružen/a: pon ruj 12, 2011 11:59 am
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la gnomix » pet lis 17, 2014 9:07 am

Meni bi bilo zanimljivo da možeš raditi i proizvodnju čak i skroz bez plaće i profita (biti na nuli, ako ne računaš da si potrošio svoj rad), ali da možeš to legalno prodavati na tržištu. Upoznati ljude s tim šta radiš, vidit kaj se pije, a kaj ne itd, postati vidljiv.
Onda, ako posao krene, zarađivati za podebljavanje kućnog budžeta ili pak krenuti u full-scale biznis.
Samo, koliko sam ja uspio iskopati, kod nas je nemoguće imati firmu ili obrt koja će raditi "povremeno" i zarađivati "povremeno", jer te košta samo postojanje firme (i jednog zaposlenog, tebe). Čak i ako posjeduješ sav prostor, pogon, nisi ništa iznajmio i nisi u kreditu.

Znači, ili full business, ili kuhaj doma za sebe i frendove. Ak sam u krivu, rado bih da me netko ispravi. :)

Avatar
johnny2211
Postovi: 362
Pridružen/a: čet lis 24, 2013 11:53 am
Lokacija: Varaždin

Post Postao/la johnny2211 » pet lis 17, 2014 9:53 am

Ako imas prostor.....otvoris firmu..ccca 2000kn trebas. Godišnji trošak firme u mirovanju cca 1500kn.

Računovodstvo se dogovoris da dok ne radis ne naplacuju. Tak da moze ici. Problem su minimalni tehnički uvijeti i testiranje proizvoda (svaki posebno ako se mijenja recept:-).

U manjim sredinama bi mozda proslo:-)

Avatar
gnomix
Postovi: 237
Pridružen/a: pon ruj 12, 2011 11:59 am
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la gnomix » pet lis 17, 2014 10:00 am

johnny2211 je napisao/la:Ako imas prostor.....otvoris firmu..ccca 2000kn trebas. Godišnji trošak firme u mirovanju cca 1500kn.
A možeš proizvoditi pivo bez bar jednog zaposlenog? Kao direktor (koji recimo radi kod drugog poslodavca, pa si ne mora plaćati plaću i doprinose i to) bi teoretski smio radit samo poslove "zastupanja", ili tak neka glupost. Što mislim da ne uključuje miješanje zrnja u mashtunu. Ili?

Jel bi smio tak radit, ili je pitanje vremena kad će ti neka od institucija puknut kaznu zbog toga?

Možda su glupa pitanja, al kroz mailove prema tim "institucijama" nisam uspio postat puno pametniji. :)

Avatar
johnny2211
Postovi: 362
Pridružen/a: čet lis 24, 2013 11:53 am
Lokacija: Varaždin

Post Postao/la johnny2211 » pet lis 17, 2014 10:02 am

Ne vidim nikakvog razloga da moras biti zaposlen radi proizvodnje piva.

Za vino moras imati ako se ne varam.

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » pet lis 17, 2014 10:17 am

Miješate kruške i jabuke...

Sve ovisi kakvu pravnu osobnost otvaraš: d.o.o., j.d.o.o., obrt, opg... Prema tome moraš ili ne moraš biti zaposlen u toj firmi.
To je na kraju krajeva manji problem, stvar je u minimalnim tehničkim uvjetima i u tome što naše zakonodavstvo ne poznaje status "malog pivara". Zato te sva davanja i nameti koštaju jednako proizvodio 500l mjesečno ili 500.000 l .
Zbog toga i treba prethodno napraviti plan i uračunati sve troškove, da se vidi kolika minimalna proizvodnja pokriva troškove.

Zato kuhajte za sebe i svoje prijatelje i prijateljeve prijatelje ako su vam spremni to isto honorirati kroz svinjske polovice i janjiće. :zivjeli2:

Avatar
gnomix
Postovi: 237
Pridružen/a: pon ruj 12, 2011 11:59 am
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la gnomix » pet lis 17, 2014 10:29 am

Eo, ovo su meni odgovorili prije koji mjesec... pa nek stoji tu, ak je kome korisno.
A ak netko ima konkretne podatke o tim tehničkim uvjetima, pa nek pukne tu... al ono, brojke i mjere, a ne "teško je to, odustanite odmah" ;)

"1. Prilikom registracije tvrtke mogu se upisati sve one djelatnosti koje su zakonom dopuštene i iste ne postavljaju uvijet vezano za zaposlene da bi se tvrtka otvorila. Međutim prilikom obavljanja određene djelatnosti npr. trgovina na malo svakako treba biti svjestan da to ne može obavljati ovlaštena osoba/direktor već da će trebati zaposliti radnike.

Trenutni zakoni omogućavaju da tvrtka egzistira, pa i posluje bez prijavljenih zaposlenika. No, društvo mora imati osobu odgovornu za zastupanje (obično direktor). Istina je da ta osoba mora biti zaposlena. Međutim, ni za tu osobu se ne traži da bude prijavljena u novonastalom društvu, ona samo mora biti osoba zaposlena u RH. Dakle, osoba za zastupanje može obavljati sve poslove u tvrtci.

2. Za minimalne tehničke uvjete nadležan je Uredu državne uprave, služba za gospodarstvo (http://www.uprava.hr/default.aspx?id=470). "

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » pet lis 17, 2014 12:34 pm

marbos je napisao/la:
slawoner je napisao/la:ferdo, legalno je prodavao pivo po svim birtijama u novoj gradišci...I kaze on meni 'vise ne proizvodim jer sam kupio apartmane na moru, a sinove to ne zanima.' E sad očito je covjek u 4 godine koliko je radio zaradio dovoljno da se time vise ne mora bavit...Dali pozna inspektore?vjerojatno da jer jer gradiska mali gradić, a opet inspektori uglavnom dolaze iz sl.Broda...NEmam pojma kako je on to kemijao al je proizvodio dosta dugo to pivo i pio sam ga u NG birtijama, čak nije bilo ni loše...al eto vise ga nema - dali su ga zatvorili ili je zaradio dovoljno da ne mora vise radit nemam pojma - ali da su ga htjeli zatvorit nebi on radio 4 godine...
spomenuta pivovara nije dosad registrirana i nije prodavala pivo po lokalima u Novoj Gradiški (izuzev lokala u vlasništvu, gdje se ponekad točilo). Mali gradovi nisu divlji zapad da u njih ne dolazi inspekcija, čak što više u maloj sredini se zna tko što radi već na ulici, a osim toga puno je manje pravnih subjekata po jednom inspektoru i lekše za kontrolu.
marbose sori al ja sam novogradisko pio po birtijama u NG, dali su u vlasnistvu proizvodaca ili nisu nemam pojma, ali najnormalnije smo naručivali pivo, dobili ga na stol skupa sa računom...
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!

Odgovori