film beerfest

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Artanis
Postovi: 631
Pridružen/a: pet ruj 16, 2011 10:14 pm
Lokacija: Požega

film beerfest

Post Postao/la Artanis » pon lis 03, 2011 4:27 pm

Preporučam vam da pogledate film beerfest (2006.)

Radi se o komediji čija radnja se vrti oko piva odn. njegovom ispijanju. Grupa mladih američana na oktoberfestu....

Makar ima glupih stvari, npr. da su danci jedni od najvećih pivopija, ipak je to komedija.

Ako netko želi predložiti još koji film vezan uz ovu tematiku, slobodno.

zlander
Postovi: 117
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 12:59 pm
Lokacija: lj - slo

Post Postao/la zlander » uto lis 04, 2011 10:47 am

Beer wars - film o pivu u americi. kako velika trojica gaze sve pred sobom za marketshare kot prodaje piva. Ima ga na torrentu al piratebay bas sada nesto neradi pa nemogu da nadzem link.
http://beerwarsmovie.com/

I jedna mini serija od 3 djela koju bih volio dobiti:
DOCUMENTARY: Neil Morrissey's Risky Business
O engleskom glumcu Neil Morrisseyu i TV licnosti Richardu Foxu kako sta otvorila microbrewery (http://www.morrisseyfox.co.uk/)
trazio sam torrente i pronasao nesto ali nisu vise aktivni.
Pa ako netko ima vise srece neka javi, ova mora da je stvarno zanimljiva.

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » uto lis 04, 2011 10:52 am


Avatar
mad_alchemist
Postovi: 384
Pridružen/a: uto lip 14, 2011 11:18 am
Lokacija: Istra

Post Postao/la mad_alchemist » uto lis 04, 2011 6:41 pm

Ja bih svakako preporučio dokumentarce pokojnog gospodina Michaela Jacksona, onog koji nije plesao ni pjevao, koji nije pio pepsi, nego pivo, puno piva i pisao o njemu. Jedan od vrhunskih poznavatelja. Svakako pogledat The beer hunter. Mislim da je čak na forumu link na torrent.

Avatar
Palac
Postovi: 275
Pridružen/a: čet stu 05, 2009 9:44 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Palac » sub vel 04, 2012 3:01 pm

mad_alchemist je napisao/la:Ja bih svakako preporučio dokumentarce pokojnog gospodina Michaela Jacksona, onog koji nije plesao ni pjevao, koji nije pio pepsi, nego pivo, puno piva i pisao o njemu. Jedan od vrhunskih poznavatelja. Svakako pogledat The beer hunter. Mislim da je čak na forumu link na torrent.
Jedan naš član foruma je osobno poznavao Michaela Jacksona. Ne densera :) Ovaj je bio prirodno bijel

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Re: film beerfest

Post Postao/la babangida » sub vel 04, 2012 3:24 pm

Artanis je napisao/la:Preporučam vam da pogledate film beerfest (2006.)

Radi se o komediji čija radnja se vrti oko piva odn. njegovom ispijanju. Grupa mladih američana na oktoberfestu....

Makar ima glupih stvari, npr. da su danci jedni od najvećih pivopija, ipak je to komedija.

Ako netko želi predložiti još koji film vezan uz ovu tematiku, slobodno.
Gledao film par puta!! Najbolje je kad kaze da je Oktoberfest za pickice i jebace ovaca, pa im onda pokaze onaj underground turnir-festival... Ako ti se svidja takav humor, isti ljudi glume, preporucam film Super Troopers! Oba pravi onaj indijac Jay Chandrasekhar. Nadam se da se tako pise prezime...
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Re: film beerfest

Post Postao/la Pajdo » sub vel 04, 2012 8:48 pm

babangida je napisao/la:
Artanis je napisao/la:Preporučam vam da pogledate film beerfest (2006.)

Radi se o komediji čija radnja se vrti oko piva odn. njegovom ispijanju. Grupa mladih američana na oktoberfestu....

Makar ima glupih stvari, npr. da su danci jedni od najvećih pivopija, ipak je to komedija.

Ako netko želi predložiti još koji film vezan uz ovu tematiku, slobodno.
Gledao film par puta!! Najbolje je kad kaze da je Oktoberfest za pickice i jebace ovaca, pa im onda pokaze onaj underground turnir-festival... Ako ti se svidja takav humor, isti ljudi glume, preporucam film Super Troopers! Oba pravi onaj indijac Jay Chandrasekhar. Nadam se da se tako pise prezime...
gledo sam oba i nisu loši.. a ovaj Super Troopers mene podsjetio na seriju "Reno 911!" koja mi je bila fenomenalna prvu sezonu.. nikako da pogledam ostale a ima ih već ohoho..

Odgovori