Kuhanje na televizoru

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Kuhanje na televizoru

Post Postao/la zeljko » uto ožu 29, 2011 1:21 pm

Pivarski narode, zvao me sad netko iz Knjazove ekipe, kaže da Knjaz kreće sa novom serijom, tipa "kao se što radi" i prva epizoda je "kako se radi pivo". (Vidi se da ljudi znaju koje stvari su najbitnije, pa snimaju tim redom.)

Slutite kamo ovo vodi? :)

Daklem, oni bi došli kod nekoga i snimili kako se kuha pivo. Bilo bi dobro kad bi taj netko već imao i pive koja vrije (najbolje burno vrenje u staklenom demižonu, da se lijepo sve vidi) da mogu i to odmah snimiti, a i pive u bocama da se može probati.

Oni bi snimali ovaj četvrtak od 17-18 sati. Netko bi trebao odvojiti sat vremena. Kako putujem u subotu (a i nemam pive na vrenju), sav sam u pripremama za put pa nemam vremena.

Može netko uskočiti? Mislim da nam je ovo divna prilika za promovirati ovaj krasni hobi. Ako netko ima volje, ali nema sastojaka, rado ću donirati ekstrakt slada, slad, hmelj, kvasac, pivo u bocama... Što god treba.

Trebam mu javiti do danas navečer.
Muškarac bez brkova je kao pivo bez alkohola.

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » uto ožu 29, 2011 1:59 pm

Hehe, fora! Nek se Ante prijavi :D

AnteKnj
Postovi: 234
Pridružen/a: uto sij 13, 2009 7:31 pm
Lokacija: Beerland

Post Postao/la AnteKnj » uto ožu 29, 2011 2:20 pm

Svarrogh je napisao/la:Hehe, fora! Nek se Ante prijavi :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo u ekipi djelujem pred kamerama. I neka sa mnom, kao kapetan sudjeluje i Ferdo.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lijenost, politika i nasilje čovjekovi su najveći neprijatelji!
Čovjek bi trebao čovjeku biti bolji nego brat bratu!

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » uto ožu 29, 2011 2:33 pm

Odlicno! Ne moze bolje! Dva stara lisca demonstriraju nacija zanat star preko 5000 godina.

Sta mislis Ante, jel prije nastalo pivo ili prostitucija? :)
Zadnja izmjena: Svarrogh, dana/u uto ožu 29, 2011 2:36 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » uto ožu 29, 2011 2:35 pm

Vidim da sam trebao dodati:
Molim samo ozbiljne ponude
:)

Ajmo pivari, vrijeme teče...
Muškarac bez brkova je kao pivo bez alkohola.

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » uto ožu 29, 2011 3:48 pm

To je vrlo neozbiljna emisija.
To je vrlo neozbiljna TV postaja(jebem im mater na ex-YU big brotheru)
To je vrlo neozbiljan voditelj.
Tvoj rok za prijave je vrlo neozbiljan(tek kad su iskrsle privatne obaveze sjetio si se nas ostalih, ne zamjeri ali stvari tako izgledaju)
Previše naozbiljnosti oko vrlo ozbilne stari kao što je naše pivo.
Osim toga ne misliš valjda pred kamerama kuhati od back ekstrakta?
I to je neozbiljno.

Ante je trol i kao takvog ga percipiram.Idiot (da idiot) je upravo otjerao jako kvalitetnog člana 400d s foruma.
A vi samo nastavite hraniti trolove.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » uto ožu 29, 2011 4:01 pm

Ferdo je napisao/la:To je vrlo neozbiljna emisija.
To je vrlo neozbiljna TV postaja(jebem im mater na ex-YU big brotheru)
To je vrlo neozbiljan voditelj.
Ne gledam baš televiziju, to dovoljno govori što mislim o svim tv postajama.
Ferdo je napisao/la:Osim toga ne misliš valjda pred kamerama kuhati od back ekstrakta?
I to je neozbiljno.
Kuhanje od back ekstrakta je najbolji način za okušati se u našem hobiju. Naravno, budući da je to jedan od dva ekstrakta dostupna kod nas, treba nakon nekoliko kuhanja preći na zrno.
Ferdo je napisao/la:Tvoj rok za prijave je vrlo neozbiljan(tek kad su iskrsle privatne obaveze sjetio si se nas ostalih, ne zamjeri ali stvari tako izgledaju)
Nema zamjerke. Kao odgovor citirat ću sebe (i podebljati ključnu riječ):
zvao me sad netko iz Knjazove ekipe
Dakle, zvali su me nekoliko minuta prije nego što sam napisao post. Odmah sam im rekao da ne mogu, ali da ću pitati na forumu. Ako nitko nije zainteresiran, to je njihov problem, ne moj.
Muškarac bez brkova je kao pivo bez alkohola.

Avatar
Loody
Postovi: 203
Pridružen/a: sri ruj 01, 2010 10:56 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Loody » uto ožu 29, 2011 6:20 pm

hm...vidim da je danas na forumu naelektrizirana atmosfera.

opustite se ljudi, otvorite koje domaće i laganini
penis bonus, pax in domus

Avatar
Palac
Postovi: 275
Pridružen/a: čet stu 05, 2009 9:44 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Palac » uto ožu 29, 2011 6:34 pm

Željko, poznajem ekipu iz Dugava koja sa Knjazom snima skečeve za njegove koleđice, mjenjačnice itd. Neki od njih su radili kod Pufa na Pivkanu. Možda bi mogli, pošto je sve ovo prebrzo iskombinirano i stavljeni smo pred gotov čin bez, odgoditi na neko vrijeme i svi zajedno se dogovoriti gdje ćemo kuhati pa im predložiti novi tremin. Siguran sam da bi sa gospodinom Miletom, Ferdom, Andrejom, Mattom i ostalom ekipom dali Knjazu jako dobrog materijala za ovako dobru temu + degustacija domaće pive. To bi bio jack pot za forum i naš hobi.
Volim piti i voziti, na svakome 'ko me gleda bilijarski štap slomiti, prase, janje okrenuti

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » uto ožu 29, 2011 7:34 pm

zvao me sad netko iz Knjazove ekipe
Ispričavam se.Njihov je prekratak rok krajnje neozbiljan.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
Palac
Postovi: 275
Pridružen/a: čet stu 05, 2009 9:44 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Palac » uto ožu 29, 2011 7:39 pm

Ferdo je napisao/la:
zvao me sad netko iz Knjazove ekipe
Ispričavam se.Njihov je prekratak rok krajnje neozbiljan.
Slažem se. A i ne sviđa mi se ovaj termin od sat vremena snimanja. To da je cijeli dan da se vide detalji bilo bi pre savršeno snimiti takvo što...
Volim piti i voziti, na svakome 'ko me gleda bilijarski štap slomiti, prase, janje okrenuti

Avatar
Jall
Postovi: 399
Pridružen/a: ned pro 12, 2010 5:48 pm
Lokacija: Grobnik

Post Postao/la Jall » sri ožu 30, 2011 7:32 am

Šta je dečki PMS :mrgreen: ??!


To da ste se trznuli jer vas dolazi snimat neka Pišekice, Sopekica i sl. zgodne tete ne bi se čudila, al' što se trzate zbog Knjaza hmmmm to mi sumnjivo - da nisam ja na krivom forumu :shock: ???

Ajde,ajde popite si jedno pivce za živce i laganini :zivjeli2: !!
Never ride faster than your angel can fly

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » sri ožu 30, 2011 10:09 am

Javio sam im da su dali prekratak rok i da se nitko na forumu nije javio. Poslao sam im broj dvojice pivara koje znam, pa neka ih pitaju izravno. Što se mene tiče, tema zatvorena.
Muškarac bez brkova je kao pivo bez alkohola.

AnteKnj
Postovi: 234
Pridružen/a: uto sij 13, 2009 7:31 pm
Lokacija: Beerland

Post Postao/la AnteKnj » sri ožu 30, 2011 11:26 am

Svarrogh je napisao/la:Odlicno! Ne moze bolje! Dva stara lisca demonstriraju nacija zanat star preko 5000 godina.
Ma, nisam ti ja baš toliko iskusan. Ima tu puno iskusnijih kao što je Mile, Matt, Ferdo, Darkland, Admin ... izvinjavam se ostalima za nespominjanje..., jer nemam baš previše vremena za eksperimentiranja, a i skromnijih sam prohtjeva pa ono što mi je dostupno, toga se najčešće i držim.
Kad si me već prozvao... eto, i to je palo u vodu.
Lijenost, politika i nasilje čovjekovi su najveći neprijatelji!
Čovjek bi trebao čovjeku biti bolji nego brat bratu!

Avatar
nrs
Postovi: 60
Pridružen/a: sri vel 17, 2010 12:57 am
Lokacija: zg

Post Postao/la nrs » čet ožu 31, 2011 11:37 pm

zeljko je napisao/la:Javio sam im da su dali prekratak rok i da se nitko na forumu nije javio. Poslao sam im broj dvojice pivara koje znam, pa neka ih pitaju izravno. Što se mene tiče, tema zatvorena.
bok ekipo !

tv ekipa bila je kod mene i snimili smo uradak! :)

prva stvar čim su ušli navalili su na pivu. bili su zadovoljni pivom i jako zainteresirani za sve što se tiče kuhanja pive. ukratko - skuhal sam jednu turu (kombinacija back-a i coffee i light coffee sladova) uz moje skromno objašnjavanje :? . uz čavrljanje popilo se par boca...:P tada je ekipa otišla, a ja sam krenuo u završnu fazu - hlađenja ! stavio sam lonac u kadu i odvrnuo pipu. s obzirom da mi je štednjak stradao prilikom kuhanja belgian sugar-a , dok sam ga ribao potpuno sam smetnuo s uma lonac u kadi :( ...dalje možete samo zamisliti kaj se desilo :cry: :cry: :cry: ode 20l jbt skoro sam napravil harakiri u kadi - KATASTROFA šmrc !

...bilo je i zajebancije i sprdačine , no na žalost u ovoj emisiji Knjaz je iza kamere , s obzirom da on sve to režira , dok drugi neki dečec vodi !
nrs

Odgovori