calvados

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

calvados

Post Postao/la buky1 » pon svi 24, 2010 8:19 am

nije o pivu ali pilo se pivo dok se calvados destilirao!

Destilacija napravljena za vikend ;D

Destilirao sam u kazanu od 100 lit

slika

Sve skupa imao sam 160 lit vina od jabuke. Kako sam već napisao, mjereno vinomjerom imalo je 11% alk.

slika

Destilirao sam polako jer su djedovi oko mene tvrdili da ce "pobljuvati" ako budem jako ložio. Bilo je raznih prijedloga sta treba staviti da se to ne desi (slama, ulje, svinjska mast etc. ::) ) ali ja naravno nisam nista stavio i proteklo je sve u najboljem redu.

Prva 3dcl sam bacao:
slika

dalje sam hvatao sve dok nije ispod curka bilo nekih 15% alk. Isto tako destilirao sam i drugi kazan.
slika

Dobio sam oko 50 lit. meke rakije. Od prošli puta kad je stari pekao normalnu (od koma) jabukovaču imao sam još oko 10 lit koja njemu nije stala na prepicanje. Oprao sam kazan i stavio sve skupa i opet počeo destilaciju. Prva tri dcl. opet sam bacio i onda hvatao 1,5lit "glave". Nisam ničim mjerio jačinu jer su ove "gradi" koje imam do 70%. Tu litru ipol sam odvojio u poseban lonac. Sad sam hvatao "tijelo" sve dok nije ispod curka bilo 60% Dobio sam nešto manje od 30lit. Destilata kojem je jačina još uvijek meni nemjerljiva (jači od 70%)
slika

Ostali dio destilata sam hvatao sve dok nije opet bilo ok 20% tkz. "rep" Rep i glava zajedno dali su desetak lit. destilata koji je jak 42%. To sam mislio ostaviti za sljedeći puta za prepicanje ali je ovaj tip čij je kazan rekao da je to super rakija pa sam mu dao 3 lit. za "ušur" (naknadu za kazan) Ostalo ide starom.

Destilat ili mladi Calvados ako ga možemo nazvati tako :) , stavio sam u 54lit. demižon i stavio 6 enoloških trijeski "m+" i 3 "m" paljene hrastovine iz Pepel-Co - a ( http://www.inet.hr/~hpepelko/enoloske%20trijeske.htm )

Fala Ferdi na savjetima i pomoći! Nadam se da ces pomoći i piti kad dozrije :D :mrgreen:

Sada treba samo čekati :D

Svi prijedlozi i sugestije a posebno kritike su više nego poželjni!

Živili!

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pon svi 24, 2010 8:42 am

Super.
Sad sam se sjetio da je najbolja koncentracija za sazrijevanje od 61-63%
Lagano razrijedi do 63%, ako imaš 30 lit jačine 70%,a želiš dobiti 63% računaš : 30x(70/63)-30=3,33lit. destilirane vode ili kišnice
Kod razrijeđivanja pazi na to da je temperatura obje tekućine izjednačena.Naljevaj vodu u rakiju polagano uz jako mješanje.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pon svi 24, 2010 9:04 am

Baš destilirana ili može i ova kupovna o kojoj je bilo rasprave na chatu?

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pon svi 24, 2010 9:15 am

Da malo čujete kako brboči :mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=4Usa99ChQjI

Avatar
ŠegrtMarko
Postovi: 203
Pridružen/a: sub lis 10, 2009 12:40 pm
Lokacija: Zagreb/Daruvar

Post Postao/la ŠegrtMarko » pon svi 24, 2010 9:37 am

Majstore svaka ti dala :)

Jedno pitanje glede videa. Kak to da tako jako curi, ja sam kod pečenja rakije viđao puno tanji mlaz?

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pon svi 24, 2010 9:43 am

buky1 je napisao/la:Baš destilirana ili može i ova kupovna o kojoj je bilo rasprave na chatu?
Svi proizvođači rakija preporučuju kišnicu ili vodu predestiliranu u istom rakijskom kotlu.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pon svi 24, 2010 9:46 am

Mlaz direktno ovisi o jačini vatre. Pošto je da bi uopce procurilo potrebno dovesti kominu (u ovom slučaju cider ili vino od jabuke) do vrelišta ja sam ispočetka ložio ko manijak, a kad procuri onda stišavao vatru. Na ovom snimku se vidi da je tek potekla rakija a ja nisam odmah smirio vatru. To koliko sam skužio nije nikako dobro da curi tako brzo. Kasnije sam vatru smirivao čim zamiriši, nekih 5 min. prije no što počne curiti i mlaz je bio dosta tanji.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pon svi 24, 2010 9:48 am

Ferdo je napisao/la:
buky1 je napisao/la:Baš destilirana ili može i ova kupovna o kojoj je bilo rasprave na chatu?
Svi proizvođači rakija preporučuju kišnicu ili vodu predestiliranu u istom rakijskom kotlu.


Kišnicu sam hvatao za pivo i bila je preprljava za bilo što, a kotao sam morao vratiti čim sam završio. Ali ima kod punca jedan mali od cca 70lit pa cu predestilirati. Koliko i u kojim uvijetima može stajati tako destilirana voda?

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pon svi 24, 2010 9:55 am

U zatvorenom čistom kanisteru može stajati dugo.
Stavi nekoliko kapi varikine da se osiguraš protiv algi.
Dan prije upotrebe odlij vode koliko ti treba i prozrači ju.
Miris klora će nestati.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pon svi 24, 2010 9:16 pm

Kako si naručio trijeske? Ima neka minimalna količina? Cijena?

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pon svi 24, 2010 10:09 pm

admin je napisao/la:Kako si naručio trijeske? Ima neka minimalna količina? Cijena?


ima na stranici broj moba. narucio sam pol kile m i pol m+ neznam jel se može manje, nisam ni pitao. cijena je 60 kn i tip je poslao odmah taj dan hpexpresom. doslo je sutradan i platio sam jos 50 kn dostavu. da ide sporije vjerovatno bi bilo i jeftinije ali to treba posebno naglasiti kod dogovora.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » sri svi 26, 2010 7:41 am

evo tu se vidi kako trijeske rade svoj posao:

slika

Odgovori