Mjerenje alkohola u pivu

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Mjerenje alkohola u pivu

Post Postao/la ninoid » čet kol 20, 2009 10:53 am

Kako najbolje izmjeriti količinu alkohola u pivu?

Ja sam nabavio moštomjer od prijatelja vinara.
Može li se i kako točno izmjeriti sa njime količina alkohola u pivu?

marbos
Postovi: 104
Pridružen/a: čet svi 21, 2009 12:23 pm

Post Postao/la marbos » čet kol 20, 2009 2:51 pm

Moštomjerom ne mjeriš količinu alkohola, već količinu šećera (sladora) i to ti može poslužiti samo za orijentaciju. Točnu količinu alkohola možeš utvrditi samo laboratoriski jer je tako malu koncentraciju alkohola vrlo teško precizno izmjeriti.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la ninoid » čet kol 20, 2009 4:52 pm

OK. Kako vi ostali mjerite alkohol u pivu?
Po čemu određujete kada je pivo spremno za odlivanje? Po čemu potrebnu količinu slada (što više slada jače pivo?) ?

Uh. Puno pitanja.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » čet kol 20, 2009 4:59 pm

ninoid je napisao/la:OK. Kako vi ostali mjerite alkohol u pivu?
Po čemu određujete kada je pivo spremno za odlivanje? Po čemu potrebnu količinu slada (što više slada jače pivo?) ?
Niko ne mjeri direktno alkohol, barem ne koliko ja znam. Mjeri se startna i finalna gustoća sladovine. Mjeri se aerometrom. Iz tih podataka i kalkulatora na prvom linku:
http://www.pivarstvo.info/forum/viewtopic.php?t=1329
dobiješ potencijalni alkohol... i to je to...

U receptima obično piše potrebna količina slada i vode za finalni volumen piva određene jakosti pa nemaš kaj puno razmišljati. I da, alkohol jedino ovisi o količini slada pa što više to jače pivo...

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la ninoid » pet kol 21, 2009 12:36 pm

Našao sam vinomjer koji direktno pokazuje količinu alkohola u postocima i izmjerio sam (na njemu) 8% alkohola. Kada pijem to pivo ne izgleda mi tako jako.
Za očekivati je da je taj vinomjer prilagođen gustoći vina pa možda ne pokazuje ispravno količinu alkohola za pivo.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la ninoid » pet kol 21, 2009 1:22 pm

Izgleda da nisam prvi put dobro mjerio. Prilikom ponovljenog mjerenja izmjerio je manje od 4% (manje i ne mjeri) i to bi i mogla biti prava mjera (po okusu). Pivo dobro reže, ali je slabo i "daje" na kvasac (iako manje nego prije par dana).
Odlučio sam ga ostaviti još par dana i ako se bitnije ne promijeni ide u odvod.

Rekao mi je tip u ponedjeljak donijeti par kila stočnog ječma pa ću pokušati ponovno. Imam još dosta Andrejevog hmelja za eksperimente. Kvasac ću uzeti onaj pekarski i skuhati ću manju količinu.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pet kol 21, 2009 1:42 pm

ninoid je napisao/la:Našao sam vinomjer koji direktno pokazuje količinu alkohola u postocima i izmjerio sam (na njemu) 8% alkohola. Kada pijem to pivo ne izgleda mi tako jako.
Za očekivati je da je taj vinomjer prilagođen gustoći vina pa možda ne pokazuje ispravno količinu alkohola za pivo.
Si siguran da mjeri alkohol? Daj neku fotku posalji.

Kaj se tice kuhanja sa pekarskim kvasce... jednostavno nemoj... ne isplati se pogotovo kada se daju nabaviti pravi pivski kvasci...
Zadnja izmjena: admin, dana/u pet kol 21, 2009 7:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.

marbos
Postovi: 104
Pridružen/a: čet svi 21, 2009 12:23 pm

Post Postao/la marbos » pet kol 21, 2009 1:48 pm

Stočmi ječam ti neće baš biti puno od koristi. Za pivo trebaš ječmeni slad, a ne stočni ječam. Čak i da probaš sam napraviti slad, zato ti treba pivarski ječam.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pet kol 21, 2009 9:31 pm

imam ja neki vinomjer u koji se naspe malo vina i onda okrene naopako

evo ovakav: http://cedar-hr.com/index.php?page=shop ... &Itemid=26 i nevjerujem da se s tim moze mjeriti pivo. prvo, mora se sav zrak eliminirat iz "cjevcice" a ako je pivo gazirano to je nemoguce... drugo, ni na vinu nije bas tocan, al ajde...


ako ti se pivo ne sviđa, ne bacaj, imam ja neki recept za pivski ocat....

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la ninoid » pon kol 24, 2009 10:09 am

E baš takav vinomjer sam i ja nabavio kao što je buky1 dao.

Ajd stavi taj recept za pivski ocat (nisam nikada čuo za to). Već sam koristio to pivo za pivski kruh iz pelača i dobro je ispao.

U biti, stvarno nije loše za piti, ali je light. Ja sam pobornik jačih piva. Zato sam se i upuštao u ovo.

Tu, na forumu, je tip opisao da je pravio slad od stočnog ječma. Zašto misliš da to ne bi valjalo?

marbos
Postovi: 104
Pridružen/a: čet svi 21, 2009 12:23 pm

Post Postao/la marbos » pon kol 24, 2009 10:59 am

Stočni ječam ima previše proteina te naklijavanjem takvog ječma dobiješ slad s malo enzima potrebnih za pretvorbu škroba u šećer (maltozu).
Čak ni svaki pivarski ječam nije dovoljno dobar za proizvodnju slada, jer i on sadrži proteine. Ako ta količina (u postotcima) pređe odrđenu granicu ni pivarski ječam više nije dobar za proizvodnju slada već samo za ishranu stoke. Ja ti nebi savjetovo da radiš slad od stočnog ječma eventualno od pivarskog.

marbos
Postovi: 104
Pridružen/a: čet svi 21, 2009 12:23 pm

Post Postao/la marbos » pon kol 24, 2009 11:02 am

Taj vinomjer (ako mislimo na isti) ima mjerno područje od 5 % alkohola nadalje. Neznam kako misliš mjeriti alkohol na ruba mjernog područja gdje je ujedno i najmanja točnost mjerenja.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la ninoid » pon kol 24, 2009 11:50 pm

Ne znam ni ja. Istina je da mjeri tek od 5%, ali očekujem da mi pokaže 5 i više posto. Možda i ne uspijem.

Što se tiče ječma, ako stočni ne bude valjao jedino mi preostaje poštom naručiti od nekoga pravi ekstrakt. Volim eksperimentirati pa ću ipak probati.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la ninoid » uto kol 25, 2009 7:02 pm

Moje pivo je završilo u odvodu.

Najvjerojatnije da sam to previše jednostavno shvatio, a i sirovine nisu dovoljno dobre ili ih nisam dovoljno shvatio.

Da li to znači da pivo nije dobro otočeno (uklonjen kvasac) dok su neke boce kod otvaranja izbacile čep i pjena je nahrupila van?

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » uto kol 25, 2009 8:39 pm

sigurno je bilo toplo pa je zato letilo van! Neznam sta tu imas lose shvatit, ja sam se zajebavao i stvarno, Miha je svjedok, i sve je OK. Nit sam pazio na dezinfekciju nit strogo na količine, temperature su nekad stimale, nekad ne.... Prva tura je bila skroz OK, druga za sada još i bolja... Vidit cemo jos sta ce bit, ali mislim da kuham u nedjelju ponovo...

Odgovori