Pozdrav iz Sopota!

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
lepinjica
Postovi: 212
Pridružen/a: uto lis 04, 2016 7:21 pm
Lokacija: Novi Zagreb, Sopot

Pozdrav iz Sopota!

Post Postao/la lepinjica » uto lis 04, 2016 8:02 pm

Pozdrav ekipa! Evo da predstavim.Zovem se Mirza i novi sam ovdje.Pratim već neko vrijeme ovaj forum i mislim da je super i da ima puno korisnih informacija. Nešto sam pročitao ali nisam još sve stigao ali ću se potruditi da što prije i to obavim pa ako vas prije toga budem malo ugnjavio nemojte zamjeriti :D . Već imam 5 kuhanja od zrna i sve su mi ispale ok i svi koji su probali su zadovoljni i oduševljeni ali ja znam da može još bolje jer mi nije točno Og ispao kako mi je beersmith pokazao.Čini mi se da mi uvijek stavi količinu vode više nego trebam pa mi Og bude manji a kad dodam više ječma da mi bude gušće pivo, program uvijek poveća količinu potrebne vode.Nisam još skužio kako namjestiti da ja odredim količinu vode a povećanjem količine ječma da podešavam gustoću.Od opreme imam Mlt 50l od inox pivske bačve sa lažnim dnom od poklopca bačve (info sa stranice hoću pivo) i Bk 50l. Imam još jednu pivsku bačvu od 50 litara ali od toga nisam još ništa napravio a namjeravao sam možda hlt ali još nisam skontao kako to napraviti i spojiti sve one grijače.Razmišljao sam možda i da mi to bude fermentor ali opet nemam Co2 bocu.Imam par pitanjaca pa ne znam jel mogu ovdje postaviti ili moram otvarati posebno temu? 1.Zanima me da zna netko gdje ima kupiti rizoma ili sadnica hmelja tipa aurora ili styrian golding možda po jednu ili dvije od svakog čisto za sebe da posadim pa probam da li će mi uspjeti.
2. pitanje je da li postoji mogućnost da iskoristim puni potencijal mlt i bk od 50 litara pa da dobijem recimo 5o litara batch size da ne moram više puta kuhati. Jel se smije to raditi npr. da dodam više ječma u bk pa napravim gušću sladovinu i recimo nakon kuhanja i prije hlađenja chillerom da ulijem još vode do vrha bačve tako da imam puni batch 50 litara? Joj što sam se raspisao, već sam i sebi dosadio :D .Sory na gnjavaži unaprijed.

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » uto lis 04, 2016 8:21 pm

previše informacija :lol:

probaj brewtarget kao opciju brewsmithu jer je puno jeftiniji (niš ne košta)

i di su te pive?

kuhaš a nisi ponudio kolegama koji nešto znaju?

meni je kolega donio inficiranu pivu koju su "svi njegovi prijatelji hvalili da je najbolje koje je ikad skuhao", tako da moraš dati pivo ljudima koji znaju nešto o tome, jer "regular joe" se svađa da li je bolja žuja ili karlovačka (ili možda pan)
save a tree - drink beer

Avatar
Ochif
Postovi: 62
Pridružen/a: uto ruj 15, 2015 5:18 pm
Lokacija: Našice

Post Postao/la Ochif » uto lis 04, 2016 8:25 pm

Pozdrav! Koliko sam shvatio, ti bi da nakon kuhanja imaš konačnu količinu, kolika je zapravo zapremina samog lonca za kuhanje, a ne količinu koja ostaje nakon što dio sladovine ispari tokom kuhanja. Jesam li u pravu? Osobno, ne bih ti preporučio to dolijevanje vode jer će ti utjecati na sve parametre - ABV, IBU, boju i arome itd. Mislim da će se iskusniji kolege s foruma složiti s tim, i vjerujem još bolje potkrijepiti zašto je to nepreporučljivo. Nažalost, ostaje ti najbolje kuhati količinu koja ti maksimalno stane u bk prije kuhanja, ili možeš eventualno raditi dva kuhanja, jedno za drugim, te svu sladovinu nakon toga prebaciti u jedan fermentor i tako fermentirati. Na OG ti može značajno imati utjecaj iskorištenja pri ukomljavanju, provjeri imaš li previše toplinskih gubitaka, kako je mljeven slad, kako cijediš itd.

Avatar
lepinjica
Postovi: 212
Pridružen/a: uto lis 04, 2016 7:21 pm
Lokacija: Novi Zagreb, Sopot

Post Postao/la lepinjica » uto lis 04, 2016 8:26 pm

hehehe bit će u buduće valjda.Za sada je sve planulo, od svih kuhanja nisam možda ni 10 komada popio, sve podjelio.Moja ekipa pije većinom craft pive a i ja pa mislim da nije pokvareno bilo ni jedno ali naravno da vi nešto više znate o tome pa ću ubuduće misliti o tome da probate koje.

Avatar
sharkyboy
Postovi: 430
Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
Lokacija: Zagreb/Centar

Re: Pozdrav iz Sopota!

Post Postao/la sharkyboy » uto lis 04, 2016 8:29 pm

lepinjica je napisao/la:ali ja znam da može još bolje jer mi nije točno Og ispao kako mi je beersmith pokazao.Čini mi se da mi uvijek stavi količinu vode više nego trebam pa mi Og bude manji a kad dodam više ječma da mi bude gušće pivo, program uvijek poveća količinu potrebne vode.Nisam još skužio kako namjestiti da ja odredim količinu vode a povećanjem količine ječma da podešavam gustoću.
Nisi napisao koju tehniku ispiranja koristiš pa samim time ti se i razlikuje iskoristivost pa zato ne štima po programima...sve što je dovoljno blizu se smatra ok 😀 barem ja to tak smatram...a na programu sigurno imaš neki slider il Nest za iskoristivost pa si time pogledaj da dobis točnu brojku a ujedno ćeš imat i podatak o svojoj isk.
Od opreme imam Mlt 50l od inox pivske bačve sa lažnim dnom od poklopca bačve (info sa stranice hoću pivo) i Bk 50l. Imam još jednu pivsku bačvu od 50 litara ali od toga nisam još ništa napravio a namjeravao sam možda hlt ali još nisam skontao kako to napraviti i spojiti sve one grijače.Razmišljao sam možda i da mi to bude fermentor ali opet nemam Co2 bocu
Ak ni tajna kakve veze fermentor i co2 boca imaju? Da nisi pobrkal lončiće :)
Što se tiče hlt-a guglaj slike HERMSA pa ti možda postane jasnije :)
Da bipak napravil fermentor treba ti samo umjesto originalnog čepa kega neki čep u koji ces moć ruknut vrenjacu i amen...kasnije sa sifon starterom iscuclas pivu van i potocis di oces...kao jedno gotovo riješenje mi pada napamet gumeni čepovi za drvene bačve za vrenjacu...on se penje konusno po širini od širine čepa na 6l galonima za vodu (znam jer sam ga nataknjival na nj kod jednog pokusa) na više pa bi ti to mislim taman dost široko bilo da se zacvika i dihta kak spada...nisam siguran 100% doduše
Imam par pitanjaca pa ne znam jel mogu ovdje postaviti ili moram otvarati posebno temu?
Ubiti svejedno al ak je nešto općenito sibaj novu temu ak je nešto tipa ovo sibaj tu :)
1.Zanima me da zna netko gdje ima kupiti rizoma ili sadnica hmelja tipa aurora ili styrian
golding možda po jednu ili dvije od svakog čisto za sebe da posadim pa probam da li će mi uspjeti.
Pogledaj tu imaš pod rizome dio plus od foruma sa al sad ti nije vrijeme za sadnju tak da sumnjam da ćeš sad nac ista
http://www.pivarstvo.info/forum/viewtopic.php?t=5087
2. pitanje je da li postoji mogućnost da iskoristim puni potencijal mlt i bk od 50 litara pa da dobijem recimo 5o litara batch size da ne moram više puta kuhati. Jel se smije to raditi npr. da dodam više ječma u bk pa napravim gušću sladovinu i recimo nakon kuhanja i prije hlađenja chillerom da ulijem još vode do vrha bačve tako da imam puni batch 50 litara? Joj što sam se raspisao, već sam i sebi dosadio :D .Sory na gnjavaži unaprijed.
Daj opisi tehniku koju koristiš pa će ti bit lakše odgovoriti i pomoći..nekako sam stekao dojam da ne ispires slad pa samim time ti fali količina vode :) ispravi me ako grijesima

E i da...dobro došao

Znak sam da će me neko prestići dok kvoutam na tabletu sve pasmater
Zadnja izmjena: sharkyboy, dana/u uto lis 04, 2016 8:35 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili

Avatar
lepinjica
Postovi: 212
Pridružen/a: uto lis 04, 2016 7:21 pm
Lokacija: Novi Zagreb, Sopot

Post Postao/la lepinjica » uto lis 04, 2016 8:30 pm

Ochif je napisao/la:Pozdrav! Koliko sam shvatio, ti bi da nakon kuhanja imaš konačnu količinu, kolika je zapravo zapremina samog lonca za kuhanje, a ne količinu koja ostaje nakon što dio sladovine ispari tokom kuhanja. Jesam li u pravu? Osobno, ne bih ti preporučio to dolijevanje vode jer će ti utjecati na sve parametre - ABV, IBU, boju i arome itd. Mislim da će se iskusniji kolege s foruma složiti s tim, i vjerujem još bolje potkrijepiti zašto je to nepreporučljivo. Nažalost, ostaje ti najbolje kuhati količinu koja ti maksimalno stane u bk prije kuhanja, ili možeš eventualno raditi dva kuhanja, jedno za drugim, te svu sladovinu nakon toga prebaciti u jedan fermentor i tako fermentirati. Na OG ti može značajno imati utjecaj iskorištenja pri ukomljavanju, provjeri imaš li previše toplinskih gubitaka, kako je mljeven slad, kako cijediš itd.
Da mislio sam na konačnu količinu ali ako misliš da se to ne isplati poslušat ću.Thanks.

Ćika Roso
Postovi: 31
Pridružen/a: čet vel 25, 2016 1:59 pm
Lokacija: SB/ZG

Re: Pozdrav iz Sopota!

Post Postao/la Ćika Roso » uto lis 04, 2016 8:39 pm

lepinjica je napisao/la: 2. pitanje je da li postoji mogućnost da iskoristim puni potencijal mlt i bk od 50 litara pa da dobijem recimo 5o litara batch size da ne moram više puta kuhati. Jel se smije to raditi npr. da dodam više ječma u bk pa napravim gušću sladovinu i recimo nakon kuhanja i prije hlađenja chillerom da ulijem još vode do vrha bačve tako da imam puni batch 50 litara? Joj što sam se raspisao, već sam i sebi dosadio :D .Sory na gnjavaži unaprijed.
može se, otprilike tako kako si rekao. ovdje imaš opširnije:
http://byo.com/hops/item/237-blending-f ... techniques

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » uto lis 04, 2016 8:46 pm

također nemoj zaboraviti da ćeš hlađenjem izgubiti cca 2 litre...
save a tree - drink beer

Avatar
lepinjica
Postovi: 212
Pridružen/a: uto lis 04, 2016 7:21 pm
Lokacija: Novi Zagreb, Sopot

Re: Pozdrav iz Sopota!

Post Postao/la lepinjica » uto lis 04, 2016 9:15 pm

sharkyboy je napisao/la:
lepinjica je napisao/la:ali ja znam da može još bolje jer mi nije točno Og ispao kako mi je beersmith pokazao.Čini mi se da mi uvijek stavi količinu vode više nego trebam pa mi Og bude manji a kad dodam više ječma da mi bude gušće pivo, program uvijek poveća količinu potrebne vode.Nisam još skužio kako namjestiti da ja odredim količinu vode a povećanjem količine ječma da podešavam gustoću.
Nisi napisao koju tehniku ispiranja koristiš pa samim time ti se i razlikuje iskoristivost pa zato ne štima po programima...sve što je dovoljno blizu se smatra ok 😀 barem ja to tak smatram...a na programu sigurno imaš neki slider il Nest za iskoristivost pa si time pogledaj da dobis točnu brojku a ujedno ćeš imat i podatak o svojoj isk.


Od opreme imam Mlt 50l od inox pivske bačve sa lažnim dnom od poklopca bačve (info sa stranice hoću pivo) i Bk 50l. Imam još jednu pivsku bačvu od 50 litara ali od toga nisam još ništa napravio a namjeravao sam možda hlt ali još nisam skontao kako to napraviti i spojiti sve one grijače.Razmišljao sam možda i da mi to bude fermentor ali opet nemam Co2 bocu
Ak ni tajna kakve veze fermentor i co2 boca imaju? Da nisi pobrkal lončiće :)
Što se tiče hlt-a guglaj slike HERMSA pa ti možda postane jasnije :)
Da bipak napravil fermentor treba ti samo umjesto originalnog čepa kega neki čep u koji ces moć ruknut vrenjacu i amen...kasnije sa sifon starterom iscuclas pivu van i potocis di oces...kao jedno gotovo riješenje mi pada napamet gumeni čepovi za drvene bačve za vrenjacu...on se penje konusno po širini od širine čepa na 6l galonima za vodu (znam jer sam ga nataknjival na nj kod jednog pokusa) na više pa bi ti to mislim taman dost široko bilo da se zacvika i dihta kak spada...nisam siguran 100% doduše
Imam par pitanjaca pa ne znam jel mogu ovdje postaviti ili moram otvarati posebno temu?
Ubiti svejedno al ak je nešto općenito sibaj novu temu ak je nešto tipa ovo sibaj tu :)
1.Zanima me da zna netko gdje ima kupiti rizoma ili sadnica hmelja tipa aurora ili styrian
golding možda po jednu ili dvije od svakog čisto za sebe da posadim pa probam da li će mi uspjeti.
Pogledaj tu imaš pod rizome dio plus od foruma sa al sad ti nije vrijeme za sadnju tak da sumnjam da ćeš sad nac ista
http://www.pivarstvo.info/forum/viewtopic.php?t=5087
2. pitanje je da li postoji mogućnost da iskoristim puni potencijal mlt i bk od 50 litara pa da dobijem recimo 5o litara batch size da ne moram više puta kuhati. Jel se smije to raditi npr. da dodam više ječma u bk pa napravim gušću sladovinu i recimo nakon kuhanja i prije hlađenja chillerom da ulijem još vode do vrha bačve tako da imam puni batch 50 litara? Joj što sam se raspisao, već sam i sebi dosadio :D .Sory na gnjavaži unaprijed.
Daj opisi tehniku koju koristiš pa će ti bit lakše odgovoriti i pomoći..nekako sam stekao dojam da ne ispires slad pa samim time ti fali količina vode :) ispravi me ako grijesima

E i da...dobro došao

Znak sam da će me neko prestići dok kvoutam na tabletu sve pasmater
Ne znam sad da li ću dobro objasniti ali radim jedno ispiranje.Recimo radio sam IPA 117 ibu all grain i batch mi je ispao 27,80l a total water needed piše 48,64 litrea ukomljavane 41l što mi se čini previše pa sam umjesto 1069 dobio 1050 estimated pre boil gravity a post boil umjesto 1092 dobio 1062.Final mi je bio 1015 umjesto 1019
Za Co2 bocu sam mislio spojiti pa kao točeno da imam pa sam zato to rekao :D

Avatar
lepinjica
Postovi: 212
Pridružen/a: uto lis 04, 2016 7:21 pm
Lokacija: Novi Zagreb, Sopot

Re: Pozdrav iz Sopota!

Post Postao/la lepinjica » uto lis 04, 2016 9:18 pm

sharkyboy je napisao/la:
lepinjica je napisao/la:ali ja znam da može još bolje jer mi nije točno Og ispao kako mi je beersmith pokazao.Čini mi se da mi uvijek stavi količinu vode više nego trebam pa mi Og bude manji a kad dodam više ječma da mi bude gušće pivo, program uvijek poveća količinu potrebne vode.Nisam još skužio kako namjestiti da ja odredim količinu vode a povećanjem količine ječma da podešavam gustoću.
Nisi napisao koju tehniku ispiranja koristiš pa samim time ti se i razlikuje iskoristivost pa zato ne štima po programima...sve što je dovoljno blizu se smatra ok 😀 barem ja to tak smatram...a na programu sigurno imaš neki slider il Nest za iskoristivost pa si time pogledaj da dobis točnu brojku a ujedno ćeš imat i podatak o svojoj isk.
Od opreme imam Mlt 50l od inox pivske bačve sa lažnim dnom od poklopca bačve (info sa stranice hoću pivo) i Bk 50l. Imam još jednu pivsku bačvu od 50 litara ali od toga nisam još ništa napravio a namjeravao sam možda hlt ali još nisam skontao kako to napraviti i spojiti sve one grijače.Razmišljao sam možda i da mi to bude fermentor ali opet nemam Co2 bocu
Ak ni tajna kakve veze fermentor i co2 boca imaju? Da nisi pobrkal lončiće :)
Što se tiče hlt-a guglaj slike HERMSA pa ti možda postane jasnije :)
Da bipak napravil fermentor treba ti samo umjesto originalnog čepa kega neki čep u koji ces moć ruknut vrenjacu i amen...kasnije sa sifon starterom iscuclas pivu van i potocis di oces...kao jedno gotovo riješenje mi pada napamet gumeni čepovi za drvene bačve za vrenjacu...on se penje konusno po širini od širine čepa na 6l galonima za vodu (znam jer sam ga nataknjival na nj kod jednog pokusa) na više pa bi ti to mislim taman dost široko bilo da se zacvika i dihta kak spada...nisam siguran 100% doduše
Imam par pitanjaca pa ne znam jel mogu ovdje postaviti ili moram otvarati posebno temu?
Ubiti svejedno al ak je nešto općenito sibaj novu temu ak je nešto tipa ovo sibaj tu :)
1.Zanima me da zna netko gdje ima kupiti rizoma ili sadnica hmelja tipa aurora ili styrian
golding možda po jednu ili dvije od svakog čisto za sebe da posadim pa probam da li će mi uspjeti.
Pogledaj tu imaš pod rizome dio plus od foruma sa al sad ti nije vrijeme za sadnju tak da sumnjam da ćeš sad nac ista
http://www.pivarstvo.info/forum/viewtopic.php?t=5087
2. pitanje je da li postoji mogućnost da iskoristim puni potencijal mlt i bk od 50 litara pa da dobijem recimo 5o litara batch size da ne moram više puta kuhati. Jel se smije to raditi npr. da dodam više ječma u bk pa napravim gušću sladovinu i recimo nakon kuhanja i prije hlađenja chillerom da ulijem još vode do vrha bačve tako da imam puni batch 50 litara? Joj što sam se raspisao, već sam i sebi dosadio :D .Sory na gnjavaži unaprijed.
Daj opisi tehniku koju koristiš pa će ti bit lakše odgovoriti i pomoći..nekako sam stekao dojam da ne ispires slad pa samim time ti fali količina vode :) ispravi me ako grijesima

E i da...dobro došao

Znak sam da će me neko prestići dok kvoutam na tabletu sve pasmater[/quote
za rizome mi se učinilo da sam vidio da se sade u 10 ili 11 mj.Izgleda da sam krivo vidio.Hvala

Avatar
lepinjica
Postovi: 212
Pridružen/a: uto lis 04, 2016 7:21 pm
Lokacija: Novi Zagreb, Sopot

Re: Pozdrav iz Sopota!

Post Postao/la lepinjica » uto lis 04, 2016 9:22 pm

Ćika Roso je napisao/la:
lepinjica je napisao/la: 2. pitanje je da li postoji mogućnost da iskoristim puni potencijal mlt i bk od 50 litara pa da dobijem recimo 5o litara batch size da ne moram više puta kuhati. Jel se smije to raditi npr. da dodam više ječma u bk pa napravim gušću sladovinu i recimo nakon kuhanja i prije hlađenja chillerom da ulijem još vode do vrha bačve tako da imam puni batch 50 litara? Joj što sam se raspisao, već sam i sebi dosadio :D .Sory na gnjavaži unaprijed.
može se, otprilike tako kako si rekao. ovdje imaš opširnije:
http://byo.com/hops/item/237-blending-f ... techniques
Krivo sam napisao, mislio sam više ječma staviti u Mlt.Hvala na linku.Budem to malo proučio.

Avatar
lepinjica
Postovi: 212
Pridružen/a: uto lis 04, 2016 7:21 pm
Lokacija: Novi Zagreb, Sopot

Post Postao/la lepinjica » uto lis 04, 2016 9:26 pm

Toples je napisao/la:također nemoj zaboraviti da ćeš hlađenjem izgubiti cca 2 litre...
Dobro to mi je još prihvatljivo ali mi se čini da mi čak i više ode na hlađenje.Nisam još točno sve izmjerio,nemam oznaku na bačvi.Morat ću nekako na kuhači za početak napraviti oznake a poslije ugraditi polikarbonatnu cijev.

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Poljo » uto lis 04, 2016 10:25 pm

Naravno da mozes raditi mash na visi OG i razrijediti sa cistom hladnom vodom prije ubacivanja kvasca. Ja sam tako radio veci dio od svojih 25 dosadasnjih sarzi i nisam imao apsoutno nikakvih problema.

Vise je to zato sto sam ogranicen na svoj 20l lonac za BIAB nego sto mislim da bi se tako trebalo raditi. Al jbg.. Cak sam u vecinu kuhanja dodavao ekstrakte ili back da bi jos digao OG koji se kuha..

Od ekstrakta sam odustao jer nakon 2 kanistera backa sam dosao do tog da mi je puno draze kuhat 2 puta po 15-20l neceg razlicitog sto mogu 100% kontrolirat nego kuhat jednom 25-35l u 20l loncu.

Naravno da ce cistunci popljuvat to moje razmisljanje, ali to je nebitno ;)
slika

Avatar
lepinjica
Postovi: 212
Pridružen/a: uto lis 04, 2016 7:21 pm
Lokacija: Novi Zagreb, Sopot

Post Postao/la lepinjica » sri lis 05, 2016 12:42 am

Poljo je napisao/la:Naravno da mozes raditi mash na visi OG i razrijediti sa cistom hladnom vodom prije ubacivanja kvasca. Ja sam tako radio veci dio od svojih 25 dosadasnjih sarzi i nisam imao apsoutno nikakvih problema.

Vise je to zato sto sam ogranicen na svoj 20l lonac za BIAB nego sto mislim da bi se tako trebalo raditi. Al jbg.. Cak sam u vecinu kuhanja dodavao ekstrakte ili back da bi jos digao OG koji se kuha..

Od ekstrakta sam odustao jer nakon 2 kanistera backa sam dosao do tog da mi je puno draze kuhat 2 puta po 15-20l neceg razlicitog sto mogu 100% kontrolirat nego kuhat jednom 25-35l u 20l loncu.

Naravno da ce cistunci popljuvat to moje razmisljanje, ali to je nebitno ;)
Aha ok.Ja ne bi radio BIAB nego sa MLT I BK pa onda ispiranje i na kraju prije stavljanja kvasca dodao vode.Mogao bih jednu rundu tako probati pa vidjeti kako će ispasti.
Da li treba vodu prije dodavanja prokuhati ili samo iz pipe natočiti u bačvu?

Avatar
lepinjica
Postovi: 212
Pridružen/a: uto lis 04, 2016 7:21 pm
Lokacija: Novi Zagreb, Sopot

Pivo sa dodatkom kestena

Post Postao/la lepinjica » sri lis 05, 2016 1:44 am

Ne znam da li ima već ova tema ali zanima me da li netko ima iskustva sa stavljanjem kestena u pivo? Kako je sad sezona kestena pa sam mislio dodati malo kestena u pivo za aromu pa ako netko ima iskustva molio bih da mi malo objasni postupak kako se stavlja i kad i da li ga treba oguliti ili staviti sa ljuskom.Jel se stavlja kod ukomljavanja ili kod kuhanja? Hvala unaprijed!

Odgovori