CLUB BREW: TAMNI LAGERI

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
Hmeljita
Postovi: 16
Pridružen/a: ned ožu 16, 2014 11:51 am

Post Postao/la Hmeljita » sub tra 09, 2016 10:39 pm

Radagast the Brown u MBR-u
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned tra 10, 2016 1:56 am

:D Hvala ti Hmeljita , rijetko si snama al često pogodiš, baš dobro .
i opet zahvaljujući našem domačinu Ludo-viku, bilo je toplo i zabavno sa specijalnim "gostom iz westwleeterenna-a " koji je očito ljubazno i sa zanosom govorio o svojem redu i pivama , ali osim klimanja sa smješkom i veselog odobravanja ( što uostalom prosječan odgoj i podrazumijeva pri susretu sa uvaženim gostom .. ) drugačije ni nismo mogli otkriti ushit časti jer ovaj put , sa sobom , nije donio ni pive.
kakvi inače jesmo , dosta nam je i čast što je za nas odvojio vrijeme.
još jednom , Hvala ti Hmeljita, jer bez tebe mi niko nebi vjerovao.
:hmelj: -ita .
o lagerima ! deda mile je vodio bilješke i več sistematičan kakav je može reči puno više.
tek dojam i jedan pljusak fanglom....puno šale, smijeha, pive , dobre vibre i nakon svega mislim da smo našem domačinu sve draži. a da nas voli to več znam odavno .

:hmelj: :zivjeli2: :hmelj:

srdač poz svima za ovakvu večer ... Ž

ps . posebno Chwembi na odličnim kobasama . Ž

Avatar
Deda Mile
Postovi: 364
Pridružen/a: uto sij 12, 2010 7:05 pm
Lokacija: zagreb;dabanićeva ul.

tamni lageri

Post Postao/la Deda Mile » pon tra 11, 2016 8:17 am

Kao što je mali badem predvidio , sa lagerima nije bilo prevelike gužve, ali svejedno druženje je bilo kao i uvijek - super. Najljepša hvala svima koji su došli, a posebno hvala majstorima koji su donjeli svoje uradke sa kojima su nas ugodno iznenadili. Čak i lageri mogu biti interesantni i fini.
Donjeli su:
Sergio; Doppellbock i American lager (on ga je nazvao ''pokvareni lager'', ali nije bio pokvaren- baš naprotiv),
Zrinski; Schwarzbier,
Chvembo; Belgian dubbel, IPA, Amber ale, Stout, Weizen, mladi Imperial Stout kobase, sir i kruh. Chvebmo sve što si donio bilo je odlično, Dođi i drugi put.
Sve pive su po ocjeni nas par sudaca, koji smo se jako namučili dok smo ih probavali, odlične. Schwarzbier i Doppellbock, mogu se po bogatstvu aroma i okusa nositi sa ale-ovima. Tako da smo svi prisutni bili lijepo iznenađeni. Svima, koji su mogli a nisu došli, treba biti krivo jer druženje je bilo super. Još jednom puno hvala svima, dođite opet. Kad dogovorim slijedeći Brew club pozvat ću vas.
HOMEBREWING OD 1996.
Puno pozdravlja i veselja uz domaće pivo

Avatar
Matt
Postovi: 1330
Pridružen/a: sub vel 13, 2010 10:44 am
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Post Postao/la Matt » pon tra 11, 2016 11:53 am

Sori, dečki. Moj sin je bio bolestan pa morao sam biti doma!
HOMEBREWING OD 1997
PIVSKI SUDAC OD 1999

http://www.hrvatskohomebrewprvenstvo.beer

Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Post Postao/la MarkoRB » pon tra 11, 2016 5:08 pm

Sva tri lagera na jako visokoj razini, svaka čast pivarima, a i piva od Čvembe i ekipe su, uz možda jednu, opet razumljivu, iznimku, također bila na više nego zadovoljavajućoj razini - sve kritike su rečene na licu mjesta :D. I domaća kobasica je izdominirala. :D Svaka čast u svakom slučaju i na pivima i na velikodušnosti. :D

Ne zaboravimo naravno i citrom zahmeljeni tamnosaisonoid koji je donio Gnomix, također jako, jako zanimljiv. :)

Krasno druženje sve u svemu. :)

Odgovori