Club Brew: SMaSH no2

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pon sij 26, 2015 11:08 pm

Svarrogh je napisao/la:Uf kakvo drutzenje. Danas sam bio kod Lude a tamo kao da je pala atomska bomba :D Sve popijeno!! Zakon
Svar , vidio sam tu sliku več dosta puta !Imali su običaj posljednji Indijanci istočiti viškove u kantu , prikupiti flaše na hrpu, isprazniti pepeljare.....onih dana. Ludoviku našem je ostalo srediti pod i složiti stolice i provjetriti....... Sad nas je več 1300 na forumu . i pritisak na MBR raste!... Raste jer je i naša pivarska all in-novom rundom dobila zmajeva krila , varionicom pive koja se traže od publike pivaljubaca.

vrijeme je da se MBR pojača trečim članom (ovo zvuči kao grubo mješanje u poslovnu politiku .... ). isto kao što je več odavno bilo vrijeme da proširi ponudu sladom , kvascem i svježim hmeljem.... ( nebi me čudilo da sam mu več dosadan- samo je pristojan :) ).
jednostavno, nebih volio da nekom pukne film..... jer ovaj je put bilo ko u tramvaju u špici prometa.
one četiri dame , uočene pri dolasku, skrušeno su se utopile u metežu pivarske razularene družbe i samo ih je valjda ljubav pratiočeva držala na okupu (dokle će - nezna se ), navikle več valjda na okus dima i hmelja na usnama i jeziku.

ovome se niko nije nadao... htio bih samo da se nastavi , da raste uz možda malo više reda ....

:zivjeli2: :hmelj: :hmelj:

Avatar
ajvek
Postovi: 116
Pridružen/a: sub tra 12, 2014 2:32 pm
Lokacija: novi marof

Post Postao/la ajvek » uto sij 27, 2015 4:58 pm

bok svi, odlično je bilo na druženju! kolega karlo i ja smo bili prvi put (ne računajući zadnju konferenciju) i imamo samo riječi hvale za pive i ekipu! :)

:zivjeli2: :zivjeli2:

nazalost izosan je pojeo naš Northern brewer smash. dan prije smo probali i skužili, ali se nije tak osjetilo ko u subotu kad degustiraš zajedno sa 10+ vrsti pive.
pisat ću više o tome u našem topicu pa ukratko: dosad nismo ispirali flašice nakon tretmana izosanom i sve je bilo u redu - za ovaj smash smo koristili novo pakiranje izosana i dogodilo se. lekcija naučena.

čisto informativno: na dan flaširanja northern brewer je dao zanimljiv voćno-citrusni karakter, ali prilično slab tako da bi i tu trebala lopata hmelja da se osjeti.

chinook smash me najviše oduševio, ali nisu ni ostali previše zaostajali. challenger me prilično iznenadio (pozitivno naravno), nisam očekivao da daje takav miris/okus!


:zivjeli2: :hmelj: :zivjeli2:

Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Post Postao/la MarkoRB » uto sij 27, 2015 11:43 pm

Sve rečeno manje više, izvrsno i edukativno bilo. :)

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » čet sij 29, 2015 10:16 am

Ja tipam da se ponovi, ali na način kao prošle godine kada je svatko prije degustacije opisao način hmjeljenja i tak, ovak se razvodnilo jer su bili malo duži razmaci između piva a buka i gužva na vrhuncu, više na divljaka, niti znaš koji je hmelj niti znaš tko je kuhao.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » sub sij 31, 2015 8:45 am

pklicov je napisao/la:Ja tipam da se ponovi, ali na način kao prošle godine kada je svatko prije degustacije opisao način hmjeljenja i tak, ovak se razvodnilo jer su bili malo duži razmaci između piva a buka i gužva na vrhuncu, više na divljaka, niti znaš koji je hmelj niti znaš tko je kuhao.
To se uvijek desi kada je previse ljudi, bilo nas je stvarno puno, a kada je puno ljudi odmah krenu "grupacije" i galama... :D :pivo4:
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Odgovori