jedan novi

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
megatriv
Postovi: 2
Pridružen/a: pet lip 14, 2013 9:49 am

jedan novi

Post Postao/la megatriv » sri stu 13, 2013 10:40 pm

Pozdrav!

Eto i mene. Prije par mjeseci sam odlučio da iskoristim (prilično)mučno stečeno znanje kemije i biokemije s faksa za konkretne i plemenite svrhe(bar za mene), pa sam odlučio raditi whisky. Da bude zanimljivije radio sam ga od nule. Znači ječam, klijanje, izrada slada, dimljenje, mljevenje i izrada popratne opreme i tako to... Nakon 30-ak litara viskija (koji trenutno zrije), skužio sam da ću se morat baciti i na izradu pive, jer stvarno nema smisla radit viski a da ne znaš radit i dobro pifo....U međuvremenu sam otkrio da sam alergičan na žito, al to i nije toliko bitno :)

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » sri stu 13, 2013 10:54 pm

Dobrodosao na forum i sretno!!
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Re: jedan novi

Post Postao/la Don Genovese » čet stu 14, 2013 1:45 pm

megatriv je napisao/la:...Da bude zanimljivije radio sam ga od nule. Znači ječam, klijanje, izrada slada, dimljenje, mljevenje i izrada popratne opreme i tako to...
Svaka čast, majstore.
megatriv je napisao/la:...U međuvremenu sam otkrio da sam alergičan na žito, al to i nije toliko bitno :)
Ma, pitanje je uopće da li si alergičan na nešto, i na što točno. Danas se javlja puno "stručnjaka" kad treba "prodat'" neku bolest. Kad treba bolesnog izliječiti, nema niti jednog pravog. Drži se ti fiskija i pive, i nema "zime". Samo umjereno :) .

:indianabeer:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Odgovori