Pivovara Medvedgrad

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
PriMarius
Postovi: 510
Pridružen/a: sri stu 24, 2010 6:03 pm
Lokacija: zagreb

Pivovara Medvedgrad

Post Postao/la PriMarius » sub ruj 07, 2013 11:40 pm

Nešto prije godišnjeg put me nanesel na gablec u Medvedgrad na Samoborskoj, di im je i pogon, te, nakon pišanja, pitah gospodičnu za šankom jel nude razgledanje pivovare, pa kaže ona - kontaktirajte voditelja...

ja kontaktirah i kaže čovjek:
"Veseli nas svaki ljubitelj piva kad nam se javi, pogotovo za dolazak u našu pivnicu i obilazak pivnice uz stručnu prezentaciju piva - možemo vam to omogućiti samo nam morate javiti kad bi taj obilazak bio i koliko osoba ,mi možemo voditi grupe po maxsimalno 35 ljudi - obilazak traje oko pola sata. Mi vam možemo u našoj pivnici ponuditi uz prirodno pivo i uživanje u našim pivničkim proizvodima vlastite proizvodnje - izdvajamo kifilce od sira, čvarkuše, pivničke kobasice, kobasicu kaptol sa zapečenim grahom, pivnički gulaš, domaće trgance spivničkim gulašom itd...
za dogovor oko organiziranog dolaska ili menija za vaše okupljanje možete me kontaktirati"

Pa eto, ak ima zainteresiranih, a pogotovo, ako imaju razgledavanje subotom, za konferenciju 21.09. za one van Zg koji dolaze na druženje, mogli bi probat organizirat neki skupni posjet - pa svi na gablec prije konferencije... ak bi nas slučajno bilo više od 35, i ak se nema vremena i mogućnosti odradit odmah dve runde, onda prednost svima van Zg kad su već tu...
stin...stern...st'nning
numzph-numonh, bleeargh...

if you don’t like it, it probably wasn’t meant for you...

hahahahahahahahah hahahahah jač crč majkemmm... (Tinl)

Odgovori