Druženje 17.11.2012 u Dalmaciji

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Dolaziš li na druženje?

Da
5
63%
Ne
1
13%
Možda
2
25%
 
Ukupno glasova: 8

Avatar
Her Flick
Postovi: 185
Pridružen/a: pon vel 21, 2011 10:42 am
Lokacija: Solin

Post Postao/la Her Flick » čet stu 15, 2012 1:04 pm

A šta ću kad sam dobija nagli poziv.moram minjat kolegu.sve mi brzinski uletilo pa je meni put pod noge.susid mi isto nemože jer ima brat masline.žalimo obojica ali bit će još prigoda.I šta se moje pive tiče javno priznajem da veća sranja nisam popija odavno. Sjeba sam sve ture od ove godine.To nisu piva šta ste pili prije.
Moj grijeh moj grijeh moj preveliki grijeh. Čvrsto obećajem da ću se popraviti i da više neću griješiti.
Pozdrav ljudi i uživajte.

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » čet stu 15, 2012 1:20 pm

Pa kad si već spomenuo...pivo koje si nam poslao na degustaciju je izazvalo sumnjičave poglede nakon prvog gutljaja. Onda smo vijećali o tome kako ti javiti loše vijesti a da se ne uvrediš. Važno je samo to što si sam uvidio propust.
Živio
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
Her Flick
Postovi: 185
Pridružen/a: pon vel 21, 2011 10:42 am
Lokacija: Solin

Post Postao/la Her Flick » čet stu 15, 2012 2:05 pm

Ma nemam se šta uvrijediti.Ono šta je sjebano sjebano je.
Jedino kad mi je brat reka da sam lud i kako mi nije neugodno šta sam vam posla onaj bitumen
a i žena ,da ona neće ni listove cvića mazat sa onim pivo, bilo mi je zbilja neugodno. Opet se posipam pepelom.
Ponovo će biti dobrih piva.Zna ova ekipa sa druženja da nisu za cviće mazat.
Šta ćeš. Shit happens kad najmanje želiš.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » čet stu 15, 2012 3:18 pm

maa nedaj se .! ak ti nisu rekli da si skuhal lambic :evil: sve ostalo se da prebolit :wink:
bitno je da znaš u čemu je tajna :) :hmelj:

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » čet stu 15, 2012 3:25 pm

Nema ti što biti neugodno. Mnogi donesu svoja "sjebana" piva kako bi otkrili što se dogodilo . Uvijek se dobiju dobri savjeti za ubuduće. Ja planiram sljedeći put ponijeti ovaj svoj "lagerfujemebilo" pa mi možda drugi otkriju što sam sjebao.
Volim ih zahmeljene.

Avatar
ahrga
Postovi: 430
Pridružen/a: pet kol 20, 2010 1:48 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la ahrga » pet stu 16, 2012 8:21 am

Her Flick je napisao/la:A šta ću kad sam dobija nagli poziv.moram minjat kolegu.sve mi brzinski uletilo pa je meni put pod noge.susid mi isto nemože jer ima brat masline.žalimo obojica ali bit će još prigoda.I šta se moje pive tiče javno priznajem da veća sranja nisam popija odavno. Sjeba sam sve ture od ove godine.To nisu piva šta ste pili prije.
Moj grijeh moj grijeh moj preveliki grijeh. Čvrsto obećajem da ću se popraviti i da više neću griješiti.
Pozdrav ljudi i uživajte.
Tebi biće neugodno zbog piva pa se izvlačiš na posa :D
Nemoraš se sramit i ja imam par kobila za utrku :shock: Kad već spominješ masline zamirija sam se ženinima jer ne berem u subotu - kažu ja idem ist i pit - ne kuže oni važnost Dalmatinskih druženja :D
Nego šta se tiče sjebanih tura ajde lipo plati misu i pomoli se svetom nikoli jer kažu da je on zaštitinik proizvođača piva a i mornara :D

Avatar
ahrga
Postovi: 430
Pridružen/a: pet kol 20, 2010 1:48 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la ahrga » pet stu 16, 2012 1:09 pm

Neću biti na netu pa za one koji dolaze a nemaju broj telefona evo 098 1806662
Idem malo slavit :D

Avatar
RUBY
Postovi: 97
Pridružen/a: sub stu 20, 2010 9:53 pm
Lokacija: split

Post Postao/la RUBY » sub stu 17, 2012 1:59 pm

ja sam taj koji je na anketu odma u startu odgovorija sa možda a samo iz jednog razloga tj novonastale situacije na poslu(prije nas je bilo 6+ja a sad je srezalo na 4+ja i kažu da će još jedan ići) tako da mi to jebe raspored i do zadnjeg dana ne mogu ništa obećavati a ni planirati a danas na moju veliku žalost ne mogu doći. Dis eto neću ja kuvat ovi put gulaš za koji kažeš da te ubija prošli put međutim ne sićan se koliko ga je ono ostalo posli u teći? a da ništa nije ostalo tako je. e i da opovrgnem prijašnje postove kako mi je slava udrila u glavu. To nije istina sve vas i dalje volim i dalje sam onaj isti,mali,skromni alkoholičar za razliku od nekih koji se trude prikazivat okolini kao neki znanstvenici :D :D :D želim vam svima dobar provod danas,popijte koju i za mene i naravno da se vidimo na sljedećem druženju di god on bija na ruti Tour de Dalmacija. :pivo4: :pivo4: :pivo4:
IN FERMENTUM VERITAS!!!

Odgovori