Fali tipka :D

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » pet ožu 02, 2012 8:31 am

ja jednostavno kad otvorim naslovnu stranu gledam datume i sate zadnjih postova (s desne strane) unutar nekog podforuma, a znam koji dan i sat sam zadnji bio na forumu i to je to.

al dobro je i ovo znat. fala Žedni!

Živli!

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pet ožu 02, 2012 9:00 am

Ako u jednom podforumu ima vise odgovorenih topica ti ces pogledati samo zadnji odgovoreni, a ne sve... Jedino da ulazis u svaki podforum, a to dugo traje i nema smisla. ;)
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » pet ožu 02, 2012 5:56 pm

otvaram podforum di je bio zadnji post nakon mog zadnjeg posjećivanja u novi tab. zatim gledam teme koje opet imaju datume. zatim te teme otvaram u novim tabovima i redom čitam. zatim sljedeći podforum itd.

ako si "ovisnik o tabovima" dođe ti skroz prirodno. ;)

živli!

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » sub ožu 03, 2012 11:29 am

Pajdo je napisao/la:otvaram podforum di je bio zadnji post nakon mog zadnjeg posjećivanja u novi tab. zatim gledam teme koje opet imaju datume. zatim te teme otvaram u novim tabovima i redom čitam. zatim sljedeći podforum itd.

ako si "ovisnik o tabovima" dođe ti skroz prirodno. ;)

živli!
A nije lakse stisnut jedan link i imat sve na jednoj stranici? hehe :D :zivjeli2:

Nego jel ti cuvas jedan Imperial stout za mene? :D
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » čet pro 06, 2012 4:41 pm

admine kad ce upgrade? Hoće li on riješti ovu pizdariju kod prelaženja sa wifi na mobilni net? Maloprije odem na nepročitane i izbaci mi nekoliko. Odgovorim na jedan, traži me ponovo lozinku. Ukucam, postam, ponovno odem na neprocitane a oni više ne postoje :cry:

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » čet pro 06, 2012 5:18 pm

pa nemam pojma kako bi to riješio... meni se ista stvar događa i mislim da je to ok ponašanje... to što ti gubiš signal :)

Za prebacivanje na novi PHPBB... zlo mi je od pomisli no znam da ću to morati kad tad napraviti..

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » čet pro 06, 2012 5:46 pm

može biti da je to do mog moba. Ali zasto se to na drugim forumima ne desava?

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pet pro 07, 2012 5:41 pm

Primjetio sam to u zanje vrijeme, a ponekad i bez da idem na mob nemam neprocitane oznacene... mozda se nesto zavuklo u kod pa radi sranja.
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pet pro 07, 2012 7:17 pm

Reset session kukija uzrokuje da se sve oznaci kao procitano. Do reseta dolazi loginom sa drugog uredjaja (istovremeno logirani sa vise kompova), promjenom veze (npr prijelaz sa wirelessa na 3g) resetom adsl veze i sl...

Da je nesto u kodu bilo bi puno izrazenije i svi korisnici bi imali isti problem. I meni se dogodi tu i tamo ista stvar, wireless se zblesira na sekundu i odjednom sve procitano. Posto vjerojatno isto kao i ja imate checkirano automatski login ne skuzite da ste zapravo bili odlogirani i zalogirani u sekundi.

@buky, zasto se to drugdije ne dogadja nemam pojma i nemam pojma kako to rijesiti ovdije tako da moramo malo trpiti, sorry

Odgovori