Pročitati... sam naslov govori sve
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
stribor7
- Postovi: 337
- Pridružen/a: uto srp 08, 2014 1:13 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la stribor7 » čet stu 26, 2015 7:12 am
Vujo ti si naš jocker (vozać)
STRIBOR7
-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » pet stu 27, 2015 6:26 pm
stribor7 je napisao/la:Vujo ti si naš jocker (vozać)
NISAM NI SUMNJAO U TO...JEL IMA TKO PRIKOLICU ZA PREVEZEM USPUT BRAVCE PO POVRATKU IZ PŽ

„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."
-
Jim
- Postovi: 174
- Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Jim » pon vel 29, 2016 5:28 pm
Pa možd i bolje da nije ostavio broj telefona, kila hmelja 5.000 kn....
Za manje kupiš kilo trave

-
isvara
- Postovi: 2120
- Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
- Lokacija: pž
-
Kontakt:
Post
Postao/la isvara » pon vel 29, 2016 5:54 pm
Pivo teče bubrezi se liječe !
-
sharkyboy
- Postovi: 430
- Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
- Lokacija: Zagreb/Centar
Post
Postao/la sharkyboy » pon vel 29, 2016 6:26 pm
imas mail pa probaj tamo
nego isvara sta ce ti sjemenke ak nije tajna...zar nije kao prica da je to lutrija oce izic muska oce izic zenska biljka, simo tamo?
bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili
-
isvara
- Postovi: 2120
- Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
- Lokacija: pž
-
Kontakt:
Post
Postao/la isvara » pon vel 29, 2016 6:35 pm
pa naravno...
niti bi ih planirao koristiti za pivo... jer ne možeš znati koliko je alfa kiselina
TREBA MI ZA UKRAS OKO PIVOVARE !!!! zajebancije radi

Pivo teče bubrezi se liječe !
-
Poljo
- Postovi: 2559
- Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Poljo » pon vel 29, 2016 6:53 pm
10g 50kn.. Ovo je vjerojatno najskuplji hmelj na svijetu.. Logicno, iz rvacke je xD
-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » uto ožu 01, 2016 7:16 am
A ja mislio da netko organizira druženje!

Buđav lebac
-
kiki
- Postovi: 381
- Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la kiki » uto ožu 01, 2016 10:16 am
Ti bi se sam dRužio, ne mere tako. Triba malo i pivo kuvat, pa nakupit za druženja jer besposlen pop i jariće krsti.

-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » uto ožu 01, 2016 2:38 pm
Imam 4 boce stouta i 2 litre kefira, jel to dosta za druženje?
Buđav lebac
-
isvara
- Postovi: 2120
- Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
- Lokacija: pž
-
Kontakt:
Post
Postao/la isvara » uto ožu 01, 2016 3:36 pm
Pop je napisao/la:Imam 4 boce stouta
ako su boce od 18.5 lit .... onda je dosta!
Pivo teče bubrezi se liječe !
-
kiki
- Postovi: 381
- Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la kiki » uto ožu 01, 2016 3:43 pm
He he he he! Uvik dosjetljiv.
-
Don Genovese
- Postovi: 2768
- Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
- Lokacija: Kutina
Post
Postao/la Don Genovese » sri ožu 02, 2016 4:44 pm
isvara je napisao/la:pa naravno...
niti bi ih planirao koristiti za pivo... jer ne možeš znati koliko je alfa kiselina
TREBA MI ZA UKRAS OKO PIVOVARE !!!! zajebancije radi

Za ukras oko pivovare nabavi si koju Dvarf sortu hmelja koja ne raste višlje od 2 do 2,5m. Ima na :
http://willingham-nurseries.co.uk/hop3.html
a još ćeš imati i odličnog iskoristivog uroda, bez da potrgaš biljku.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.
-
buky1
- Postovi: 1543
- Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la buky1 » pet ožu 04, 2016 7:59 am
isvara je napisao/la:pa naravno...
niti bi ih planirao koristiti za pivo... jer ne možeš znati koliko je alfa kiselina
TREBA MI ZA UKRAS OKO PIVOVARE !!!! zajebancije radi

Mogu ti ja iskopat par rizoma Fuggle-a